Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski: No i częśc krytyki, granie na rozłam w KO to też szmateckie boty i inne pisowskie troll konta. Dość popatrzeć że to glównie pisowcy albo konfederaci tu na wykopie. Jakoś bk2 im nie przeszkadzał, ale wiadomo bk2 to od świntego Jarosława, a kns od diabła her Tuska
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Oczywiście, że wykop znów staje się pisowski. Zobacz nagonkę z wczoraj/przedwczoraj i wysyp wpisów zaczynających się od: "nie zagłosuję na partię..."

Że wykop znowu się nabrał na pisowskie spiny? Nic nowego. To zaczęło się od tego ruchu "Koalicja Deweloperska". Argumenty słuszne, ale sposób uderzenia i chwytliwego hasła łatwy do rozgryzienia kto za tym stoi.

Tu pewnie zostanę zjedzony i powiedzą, że odpłynąłem, ALE.

Eksperci tagowi to też ciekawy przypadek
  • Odpowiedz
Nikt chyba nie wierzy, że topka komentujących tu naprawdę czeka na spadki i mając taką wiedzę i świadomość nic nie kupiła.


@Sebastian_II_Mordeczka: ja wierze, przekora weszła im za mocno
zresztą, gdybym ja nie kupił mieszkania kilka lat temu to też bym został spadkowiczem, no bo jak miałbym się zachować gdybym miał zapłacić za metr 15k gdy mogłem kupić za 8k? No jak debil, jak konkretny debil. Więc wieszczyłbym spadki licząc że wróci do tych 8k

Dlaczego naczelny ekspert się nie wypowiedział publicznie
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: tak tak. Nie można krytykować obecnej władzy, bo inaczej się jest pisowskim botem... Inna sprawa, że bk2 była tutaj krytykowana przez niektórych. A bk0 jest krytykowana mocniej i częściej, bo każdy zobaczył, co z rynkiem nieruchow zrobił stary program.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski @Wielka-Polska-Betonowa @WielkiPowrut88
Po prostu piskonfiarze nie rozumieją, że teraz mamy rządy demokratyczne a nie autorytarne.
Spory wewnątrz są ekhm czymś całkowicie naturalnym dla demokracji.
Większości posłów ko czy innej 3D bez problemu znajduje godną i dobrze płatna pracę na rynku prywatnym i nie można ich szantażować bieda i bezrobociem.
Pisoposla możesz kontrolować jak kukielke bo partia i stołek od nie to życie, inaczej bieda.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: #!$%@? mać, poprzedni projekt też był tutaj #!$%@? ale nie aż tak. Dopiero #!$%@? marż panów dobrodziejów o 50% r/r pozwoliło na tak solidną mobilizację. Podoba mi się że powoli przebija się do mainstreamu #!$%@? projektu 0% bo ta jedna ustawą może zrobić tyle złego co przeciętny rok ***owskich rządów. Deweloperuchów niezależnie od adresu walizki #!$%@?ć prądem
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski ogólnie pomysł na BK0 jest chory, zwłaszcza jak się widziało co zrobiła BK2. Ale racja, że widać różnicę. Tu trwa dyskusja, jedni chcą przepchnac, drudzy są przeciw, pojawiają się liczne przeciwna głosy z koalicji. Tam jak mówisz, BK2 przepchneli szybko. To samo było z Polskim ładem. Byly liczne ostrzegawcze głosy ale spoza partii i były krytykowanie przez rząd. To był ich sztandarowy projekt, jeszcze poszła kasa na promocję. A wyszło
  • Odpowiedz