Wpis z mikrobloga

#pracbaza Właśnie byłem zmuszony unieść głos i zagrozić zwolnieniem się z kołchozu, wszystko z powodu tego że odważam się iść umyć ręce o 14:59 co wczoraj majster zauważył. Stwierdził że od używania toalety jest przerwa a pracujemy do 15. Ja mu na to że chodzę do toalety o której chce a jak się nie podoba to może mi majster przynieść wypowiedzenie i ja nie musze tutaj robić, mogę za chwile wrócić do domu. Zrobił wielkie oczy i chyba nie do wierzał że ktoś był wstanie zakwestionować autorytet strażnika obozu pracy. Jestem elektrykiem/automatykiem za psie pieniądze a jeszcze codziennie trzeba wysłuchiwać jego przytyku i mądrości na temat tego jak powinnienem wykonywać swoją pracę (on jest mechanikiem który po 25 latach został majstrem) Nie wspominając że gnębi znacznie gorzej innych pracowników tak że trzęsą się na jego widok. #januszebiznesu #zalesie
  • 16
  • Odpowiedz
Stwierdził że od używania toalety jest przerwa


@Wasior123: zaczynam rozumieć czemu każdy już średnio ogarnięty mechanik otwiera swój zakład przez co w każdym warsztacie pracują młodzi, którzy mogą zapomnieć wymienić olej czy filtr.
  • Odpowiedz
@Wasior123 tylko uważaj, bo takie osoby mogą dac/przyjąć wypowiedzenie nawet jakby to miało rozpoerdolic firmę, ale postawią na swoim xD
Trzeba umieć stąpać po tym lodzie, żeby wyszło na nasze
  • Odpowiedz
Jestem elektrykiem/automatykiem za psie pieniądze


@Wasior123: nieironicznie: a mógłbyś nie być? Jak się znasz na temacie to ogarnij robotę gdzie cię będą szanować. Szkoda czasu na #!$%@? się z idiotami
  • Odpowiedz