Wpis z mikrobloga

Daje logout i wracam po 7, jeśli Bozia da mi jeszcze jeden dzień. Jeśli nie obczajcie moje kanały na YouTube.
Zygmundo i któryś z zapasowych np. DKStrefa.
Jeśli nie będę mógł się zalogować z jakiegoś powodu(np. zostanę zastrzelony) tam pojawią się materiały zakazane, które rodzina kazała mi usunąć w trosce o własne bezpieczeństwo - w takim wypadku warto skopiować bo zobaczycie, że jeśli ja zniknę to te materiały też będą próbować usunąć, aby prawda zdechła wraz ze mną. :(
Smutne w uj.

#przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #przegryw #beka #lgbt #heheszki #narkotykizawszespoko #praca #neuropa #4konserwy #policja
#bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm
  • 13
  • Odpowiedz
@Zamordowany_przez_policje_pedau: Zacznij brać leki, to prześladowania zniknął. Przerabiałem to. Też byłem "śledzony" przez wiele miesięcy, założyli mi śledztwo w domu, żeby mnie obserwować 24 h na dobę i śledzili mnie na mieście. Na szczęście/nieszczęście moje głosy kazały mi udawać, że ich nie ma, więc nie nagrywałem streamów na youtubie ani nie pisałem na wykopie. Jesteś charyzmatycznym i inteligentnym facetem, do tego stopnia, że jak włączyłeś streama momentami zastanawiałem się, czy
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum:
@przegro_pisarz
Trochę może zająć mi dojście do siebie, dzisiaj rano miałem #!$%@? atak paniki - dawno nie było
( )
i to jak długo trzymał, chyba z pół godziny się dusiłem. Może faktycznie leki by mogły pomóc, chociaż takich napadów bym uniknął lub lepiej znosił.
@Badmadafakaa
Jak mam wybierać to wybieram liberty. Bez tego nie ma dwóch następnych. A jak są pierwsze
  • Odpowiedz