Wpis z mikrobloga

Dobre ifo: zatrzymano trzech polskich potomkow husari, którzy na kąpielisku na krakowskim Zakrzówku zaatakowali maczetą 17-letniego Ukraińca

Chłopak otrzymał dwa ciosy maczetą w głowę i ma odcięty kciuk, ale najbardziej poważne są obrażenia głowy

Podczas operacji w szpitalu lekarze musieli usunąć część kość czaszki wraz z kawałkami mózgu, a Artiom ma wstawioną metalową płytkę w miejscu ubytku kości

Kciuk udało się przyszyć i za pół roku odzyska w nim sprawność, chociaż częściową, ale niewiadomą jest jakie będą uszkodzenia neurologiczne

Przed nim długie miesiące leczenia i rehabilitacji

Dlatego jeśli chcecie pomóc finansowo chłopakowi, powstała zbiórka - założył ją były radny Lukasz Wantuch
https://zrzutka.pl/jacff8
#ukraina #pomoc #krakow #kryminalne #patologiazmiasta
robert5502 - Dobre ifo: zatrzymano  trzech polskich potomkow husari, którzy na kąpiel...

źródło: Screenshot_2024-07-17-10-54-11-474

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
ma wstawioną metalową płytkę w miejscu ubytku kości


@robert5502: Swego czasu mój świętej pamięci wujek, były hokeista, miał podobno wstawioną metalową płytkę po tym jak dostał krążkiem. To było jak byłem mały i zawsze jak przyjeżdżał to kusiło mniej wziąć jakiś magnes i położyć mu na głowie. :D
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: jeszcze 3 lata temu nie byłem za poborem itp ale to co się dzieje na UKR pokazuje że w sytuacji krytycznej należy postępować krytycznie.
żeby nie było nie jestem żadnym konfiarzem czy jakimś "narodowcem typu onr" itp. po prostu jestem zdania że własnego kraju należy bronić w przypadku wojny. Prawdopodobieństwo wojny jest b. małe ale jest. Lepiej być przygotowanym niż później maja ginąć rodacy.
Poza tym jakby wprowadzili obowiązek
  • Odpowiedz
Zwykle nie wplacam na zrzutki, ale tu wpłaciłem. Do tego wpłaciłbym jeszcze 5x tyle na zrzutkę żeby #!$%@? tym pseudo Polakom za to pobicie. Gnoje a nie Polacy.
  • Odpowiedz
A co ma do tego cała konfederacja obsrany cymbale?

Odpowiedz


@wwkbt: PRzecież z konfy co chwilę wychodzi jakiś smród.

A to nakłamią kto dokonał jakiegoś napadu, a to jeden były kandydat na posła zabije drugiego byłego kandydata na posła a potem siebie, a to mmmf free, a to brauniątko zniszczy komuś mienie w napadzie schizofrenii. Ich się powinno profilaktycznie #!$%@?ć z Polski.
  • Odpowiedz
Co to ma wspólnego z konfederacją? Czy ci "husarze" mówili, że robią to w jej imieniu?

Zakładam, że dlatego iż konfederacja jest asertywna względem polityki zagranicznej to ma być oznaka w twoim mniemaniu jakiejś nienawiści do ukrainców poprzez wyborców konfederacji?


@SEBZER: Albo palisz głupa celowo albo nie znasz działań konfederuskich zdrajców.

Konfederaci i ich pionki od brudnej roboty każde medialne pobicie, przestępstwo, zbrodnią wykonaną przez Polaka, przypisują Ukraińcowi. Na profilach
  • Odpowiedz