Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill

Takie są fakty! Kobieta przy obcokrajowcu kwitnie. Jest szanowana, dużo się śmieje, może być sobą i facet jest wdzięczny, że kobieta wybrała właśnie jego. A przy p0lusie? Chodzi smutna, poddenerwowana, bo z p0lusem nie da się dogadać! On wie wszystko najlepiej a jak kobieta chce powiedzieć co czuje, co ją boli, to zbywa ją tekstem: "przesadzasz" albo "daj spokój z tą babską histerią". Dla p0lusa nie liczy się kobieta i jej emocje, dla p0lusa liczy się tylko on sam. Janek oczywiście chce w związku dominować bo chce wszystkim udowodnić swoją "samczość", ale nie ma to nic wspólnego z prawdziwą "męskością", na którą składa się odpowiedzialność, umiejętność kompromisu i empatia. Dla Janka dominacja = bycie agresywnym, szorstkim i nieczułym chamem. Nie dziwię się, że liczba rozwodów drastycznie wzrasta albo że kobiety szukają pocieszenia w prawdziwych męskich ramionach a nie w imitacjach... Sami sobie na to zapracowaliście swoim buraczanym zachowaniem :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill

Takie są...

źródło: 541151232

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Baiilando: To nie jest trolling tylko tak to wygląda. Oczywiście, najłatwiej powiedzieć, że to trolling zamiast się odnieść do sedna problemu. Tylko potwierdzasz moje słowa - nie ma co się udzielać bo baba jak zwykle gada pierdoły. Róbcie tak dalej to niedługo żaden chłop w tym kraju nigdy nie powącha c!pska :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: na tych zdjęciach chłopy całkiem ładne ale te kobiety to tragedia. To nie mogą być prawdziwe pary tylko jakieś stocki. Ja tam osobiście nie mam nic do par mieszanych, niech każdy wybiera kto mu pasuje ale trochę mi wstyd jak widzę niezadbaną, ulaną kobietę z przystojnym Turkiem, niestety jesteśmy takim narodem i nie ma to nic wspólnego z płcią
  • Odpowiedz
@rafal4432: A mi wstyd, że was żadna nie chce - czy to p0lka czy zagraniczna kobieta. Trzeba być naprawdę na psychicznym i genetycznym dnie, żeby ABSOLUTNIE ŻADNA kobieta nie chciała mieć z wami do czynienia. Naprawdę wstyd, że takie ładne i zadbane kobiety jak p0lki muszą egzystować wokół takich borciuchów... na szczęście są alternatywy :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: przecież ci tłumaczę ze nie faceci są na genetycznym dnie tylko my Polacy co tyczy się też ciebie. Bo twoje serce pompuje krew ojca polaka i tak jesteś postrzegana za granicą, jako polka do trenowania i spełniania fekalnych zachcianek. Przykro mi że tak jest, ale jedziemy na jednym wózku. Załóżmy że znajdziesz przystojnego Hiszpana i spłodzicie dziecko, to wasz syn będzie w połowie odpadem genetycznym bo przekażesz mu te
  • Odpowiedz