Wpis z mikrobloga

15/50 #wakacjezbajkami

Chojrak, tchórzliwy pies - Courage the Cowardly Dog

Rok produkcji: 1999 - 2002
https://www.imdb.com/title/tt0220880/
IMDb: 8.3/10

Chojrak to różowy piesek żyjący na farmie z podstarzałym małżeństwem Eustachym i Muriel Motykami. Farma jest na pustkowiu, przez co przyciąga różne niebezpieczeństwa z którymi nie chce ale musi walczyć dzielny piesek..

P.S. Miał być dziś Jam Łasica - I Am Weasel ale mimo emisji w złotych czasach Cartoon Network 1997–1999
ma zasłużenie niską ocenę 6.5/10, bo to była całkiem mocno moralizatorska bajka, dlatego podmianka… dobra, prawda?

Dziś trochę wcześniej, bo muszę zajrzeć do Trójmiasta a wracając do Łodzi zahaczyć jeszcze o Toruń. Takie 700 kilosów do przebycia... Poczytam komentarze jak wrócę.
WLADCA_MALP - 15/50 #wakacjezbajkami

Chojrak, tchórzliwy pies -  Courage the Cowardl...

źródło: chojrak

Pobierz
WLADCA_MALP - 15/50 #wakacjezbajkami

Chojrak, tchórzliwy pies -  Courage the Cowardl...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co masz na myśli pisząc, że Jam Łasica była moralizującą bajką? Nie lubiłem jej, bo była nudna i nie podobała mi się estetycznie, więc nawet się nie zagłębiałem w temat. Teraz jestem ciekawy. (Jednak nie na tyle rzeczy obejrzeć :p)
  • Odpowiedz
@Tymajster: No bo jest. Strach sprawiał, że miał instynkt samozachowawczy i nie pakował się w kłopoty w przeciwieństwie do Muriel i Eustachego. To że go przezwyciężał to inna sprawa. Czasem też przesadnie reagował gdy nic złego się nie działo (choć w tej animacji to rzadkość xd)
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP odcinek że Muriel została ugryziona przez chyba jakiegoś Kreta i zaczęła się przemieniać w jakiegoś demona to był #!$%@? mózgu jak się oglądało w podstawówce. Już czasami gęsią skórka była bardziej normalna
  • Odpowiedz