Wpis z mikrobloga

@YesIDo: Wrzuć film promujący wandalizm.
Wpisz w oposie filmu, że nie promujesz wandalizmu xD

Matoły bez szkoły.

Mam nadzieję, że filmik YT zdejmie, bo walenie konia do tej patologii jest też obrzydliwe.
  • Odpowiedz
  • 0
@sidhellfire: Wrzuciłem film promujący pewną formę sztuki a jak wiadomo (dla Ciebie najwidoczniej nie) sztuka musi być kontrowersyjna. Film z YT nie zostanie zdjęty.
  • Odpowiedz
@YesIDo: Kontrowersja to najpodlejsza zagrywka marnego artysty. Stąd wiele przykładów "sztuki nowoczesnej", która prezentuje żenujący poziom, którego nie da się obronić.

Nie mniej #!$%@?ąc od tego jakie emocje wywołuje sztuka, lub nie. Nie sprawia to, że jak nazwiesz coś sztuką, to nagle ma immunitet. Treści mają zerową, jeśli nie ujemną wartość dla społeczeństwa, a budowanie ego w tym przypadku jest godne politowania a nie dyskusji.
Zwróć uwagę, że wszyscy mają
  • Odpowiedz
Wrzuciłem film promujący pewną formę sztuki


@YesIDo: Ryj też można komuś obić i mówić że to sztuka? Performance taki?

a jak wiadomo (dla Ciebie najwidoczniej nie) sztuka musi być
Morf - >Wrzuciłem film promujący pewną formę sztuki 

@YesIDo: Ryj też można komuś ob...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Osobiście szanuje taką sztukę.


@YesIDo: przy okazji podaj adres, odstawię ci takie coś w mieszkaniu, będziesz mógł codzień i osobiście zachwycać swe oczy sztuką i szanować powstałe dzieło. Podoba ci się to przecież nie będziesz miał nic przeciwko.

Nie stoi coś takiego powyżej psów i innych zwierząt które szczają po murach znacząc terytorium. Ten sam poziom.
  • Odpowiedz
@YesIDo: przecież to wygląda gorzej niż gówno, pamiętam czasy jak pół pociągów jeździło wysmarowane i tamtym twórcom wstyd by było taką kichę odwalić
  • Odpowiedz