Wpis z mikrobloga

Haha śmieszy mnie jak chłopy mówią że kobieta 27-30 lat zbliżającą się do 30-stki powinna mieć dziecko, męża, a mężczyźni w tym wieku:
- kupują klocki lego w sklepie
- chodzą za youtuberem po mieście
- nigdy nie byli w dłuższym, powaźnym, stability związku
- zainteresowani są wiecznym życiem playboya i zaliczaniem lasek z tindera

Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.

Za niską dzietność odpowiadają mężczyźni którzy wiodą życie playboya. Jest wielu celebryów którzy promują taki styl życia np. Fabijański który krótko po porodzie jego kobiety, zostawił ją (podobno ją zdradził), Królikowski (zdradził ciężarną żonę z sąsiadką).

Jako ciekawostkę dodam że Fabijański nawet nagrał piosenkę o tym że "chce być wiecznym chłopcem który goni zające na łące" XD Nie wiem ile on ma dokładnie lat, ale wygląda na starego konia po 30-stce, ma syna na którego płaci alimenty i nagrywa durne piosenki które promuje u Wojewódzkiego, śpiewa o tym że nigdy nie chce dorosnąć.
Taka postawa powinna być wyśmiewana a nie pokazywana i promowana w mediach.

Nie znam chłopa który powiedziałby że marzy o trójce dzieci i kochającej żonie.

To że im wydaje się że im zegar biologiczny nie tyka sprawia że mężczyźni nie myślą o dziecku. Facet 26-40 nie myśli poważnie o dziecku, bo dla niego dziecko to problem. Chłop chce wiecznie żyć jak playboy, jak w młodym wieku urodzi mu się dziecko, odczuwa rozczarownie że życie playboya się kończy, wpada w depresję, bo teraz pieluchy trzeba będzie zmieniać. Niektórzy znajdują rozwiązanie takie że porzucają matkę z dzieckiem aby nadal kontynuować życie playboya.

Dlaczego o tym więcej się nie mówi? Dlaczego w wywiadach, na rozmowach o pracę nie pyta się mężczyzn po 30-stce czy planują dzieci tak jak kobiet?
Chciałabym obejrzeć wywiad jak dziennikarka pyta jakiegoś takiego playboya po 30-stce i wypytuje go o to kiedy założy rodzinę bo czas najwyższy. Niestety tylko kobiety są gnębione takimi pytaniami, w dodatku młode 25-letnim kobietom zadaje się takie pytania. Ale bezdzietnych mężczyzn w wieku 30, 40, lat nigdy nie pyta się o to dlaczego jeszcze dziecka nie mają

#p0lka #zwiazki #redpill #blackpill #rozowepaski
  • 60
  • Odpowiedz
Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.


@xena_x: ale wiadomo, że to jest wszystko samonapędzający się mechanizm - gro facetów w wieku 25 lat chce mieć związek dążący do rodziny i stabilizacji - naprawdę patrząc po znajomych bardzo rzadko ktoś jest tym "ruchaczem" bo dla zwykłego kolesia ... to jest dość trudne i męczące

tylko że jak faceci są olewani, mają problem z poznaniem normalnej stabilnej babki to "żyją swoim życiem" - czyli robią to co wymieniłaś, bo co mają robić płakać w kącie? ale naprawdę sama powiedz ilu jest takich co mieli fajną, rozsądną babkę a stwierdzili "a nie, ja wolę lego i szlaufy z tindera"
  • Odpowiedz
Dokładnie. Facetom nikt tak nie "dokucza", nie pyta kiedy kobita, kiedy ślub i kiedy dzieci. Zawsze to kobiety są w ten sposób męczone. Nikt ich się nie zapyta czy wgl tego chcą, tylko każdy chce się dowiedzieć KIEDY. Jakby to było takie oczywiste i jakby to był sens życia każdej kobiety: urodzić bombelka i usługiwać Jankowi. Rzygać się chce.


@WyzwolonaPodrozniczka: haha a wiesz czemu tak jest? pewnie BO PATRIARCHAT xdd

nie moja droga - tak jest, bo młoda kobieta ma swój PRIME TIME w wieku 20-30 lat niestety i wtedy musi podjąć kluczowe decyzje które będą rzutować na jej całe
  • Odpowiedz
Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.


@xena_x: Zgłaszam się i mam to (szczęśliwy ojciec here).

Myślę, iż "milcząca większość" facetów, niewyróżniająca się, pragnie tego, ale poprzeczki poszły za wysoko. Jest rozwiązłość, jest tinder, jest źle. Trzymajcie się chłopaki!
  • Odpowiedz
@xena_x: nikt przecież was nie zmusza. Tylko nie budźcie się później przed 40 z myślą, że "ten chlop 10 lat temu to był całkiem OK, trzeba było nie szukać dalej", albo zapaleniem mózgu "CHCE DZIECKO TERAZZZZZZ!", bo wchodze w przedwczesną menopauzę jak wiele moich znajomych.
apeee - @xena_x: nikt przecież was nie zmusza. Tylko nie budźcie się później przed 40...

źródło: Screenshot 2024-07-16 at 19.03.52

Pobierz
  • Odpowiedz
Za niską dzietność odpowiadają mężczyźni którzy wiodą życie playboya.


@xena_x: Tylko takich uznajecie za mężczyzn, reszta nie jest według was nawet ludźmi i według twojej #!$%@?łej logiki, to wina WSZTYSTKICH FACETÓW.
  • Odpowiedz