Wpis z mikrobloga

Haha śmieszy mnie jak chłopy mówią że kobieta 27-30 lat zbliżającą się do 30-stki powinna mieć dziecko, męża, a mężczyźni w tym wieku:
- kupują klocki lego w sklepie
- chodzą za youtuberem po mieście
- nigdy nie byli w dłuższym, powaźnym, stability związku
- zainteresowani są wiecznym życiem playboya i zaliczaniem lasek z tindera

Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.

Za niską dzietność odpowiadają mężczyźni którzy wiodą życie playboya. Jest wielu celebryów którzy promują taki styl życia np. Fabijański który krótko po porodzie jego kobiety, zostawił ją (podobno ją zdradził), Królikowski (zdradził ciężarną żonę z sąsiadką).

Jako ciekawostkę dodam że Fabijański nawet nagrał piosenkę o tym że "chce być wiecznym chłopcem który goni zające na łące" XD Nie wiem ile on ma dokładnie lat, ale wygląda na starego konia po 30-stce, ma syna na którego płaci alimenty i nagrywa durne piosenki które promuje u Wojewódzkiego, śpiewa o tym że nigdy nie chce dorosnąć.
Taka postawa powinna być wyśmiewana a nie pokazywana i promowana w mediach.

Nie znam chłopa który powiedziałby że marzy o trójce dzieci i kochającej żonie.

To że im wydaje się że im zegar biologiczny nie tyka sprawia że mężczyźni nie myślą o dziecku. Facet 26-40 nie myśli poważnie o dziecku, bo dla niego dziecko to problem. Chłop chce wiecznie żyć jak playboy, jak w młodym wieku urodzi mu się dziecko, odczuwa rozczarownie że życie playboya się kończy, wpada w depresję, bo teraz pieluchy trzeba będzie zmieniać. Niektórzy znajdują rozwiązanie takie że porzucają matkę z dzieckiem aby nadal kontynuować życie playboya.

Dlaczego o tym więcej się nie mówi? Dlaczego w wywiadach, na rozmowach o pracę nie pyta się mężczyzn po 30-stce czy planują dzieci tak jak kobiet?
Chciałabym obejrzeć wywiad jak dziennikarka pyta jakiegoś takiego playboya po 30-stce i wypytuje go o to kiedy założy rodzinę bo czas najwyższy. Niestety tylko kobiety są gnębione takimi pytaniami, w dodatku młode 25-letnim kobietom zadaje się takie pytania. Ale bezdzietnych mężczyzn w wieku 30, 40, lat nigdy nie pyta się o to dlaczego jeszcze dziecka nie mają

#p0lka #zwiazki #redpill #blackpill #rozowepaski
  • 60
  • Odpowiedz
zainteresowani są wiecznym życiem playboya i zaliczaniem lasek z tindera


@xena_x: To dotyczy tylko Chadów. Przeciętny mężczyzna - tj. 80% populacji - jest totalnie nieatrakcyjny dla przeciętnej kobiety; ergo może jedynie pomarzyć o życiu playboya.
  • Odpowiedz
Haha śmieszy mnie jak chłopy mówią że kobieta 27-30 lat zbliżającą się do 30-stki powinna mieć dziecko, męża


@xena_x: to nie jest kwestia tego, ze musi bo tak, a tego, ze to ostatni dzwonek. atrakcyjnosc kobiet drastycznie spada wlasnie w tych okolicach i jezeli nie znajdzie meza, to potem prawdopodobnie zostanie sama. faceci patrza na wyglad i zawsze ladniejsze beda te mlodsze, a nie starsze.
  • Odpowiedz
Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.


@xena_x: Circa 80% populacji mężczyzn ma takie pragnienia, problem polega na tym, że te 80% jest dla Ciebie całkowicie niewidoczne.
  • Odpowiedz
Za niską dzietność odpowiadają mężczyźni którzy wiodą życie playboya.


@xena_x: Zdecydowana większość mężczyzn, nie wiedzie żadnego życia playboya, to tylko twoje chore projekcje; za prokreację odpowiadają w dużej mierze kobiety; to kobieta decyduje czy urodzi dziecko czy się wyskrobie; przeciętny mężczyzna nie ma na taką decyzję absolutnie żadnego wpływu.
  • Odpowiedz
Nie znam chłopa który powiedziałby że marzy o trójce dzieci i kochającej żonie.


@xena_x: Nie znasz bo ci mężczyźni są dla ciebie całkowicie transparentni; są na tyle dla ciebie nieatrakcyjni, że zupełnie ich nie zauważasz.
  • Odpowiedz
@xena_x: Pięknie napisane. Niestety tutaj do ludzi nie trafisz.

Myślę, że zdecydowana większość


@krzaczor93: Sorry, ale to jest myślenie oparte na Twoim i Twoich kolegów charakterze. Wyobraź sobie przeciętnego Oskarka i zrozum, że po kilkunastu miesiącach on laskę zmieni.
  • Odpowiedz
Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.


@xena_x: Problem w tym, że WAS nie interesują faceci, których interesują ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia i opiekowanie się swoimi dziećmi, chociaż jest ICH więcej niż tych, co ich to nie interesuje.

Za niską dzietność odpowiadają mężczyźni którzy wiodą życie
  • Odpowiedz
W tej samej przyrodzie samiec ewakuuje się zaraz po zapłodnieniu. Dodatkowo cytując:
Każde stado ma swoją własną hierarchię, w której najsłabszy samiec ma rangę wyższą od samic
  • Odpowiedz
@xena_x: To bardziej kwestia biologii. Po trzydziestce, a nawet przed nią, dużo ciężej zajść i utrzymać ciążę. Rośnie też prawdopodobieństwo wad dziecka, takich jak zespół Downa.
Edit: Facet niby dłużej pozostaje płodny, ale jakość nasienia też mu spada z wiekiem.
  • Odpowiedz
po prostu obie strony mają jakieś wymagania. z tym, że mam wrażenie, że jednak kobiety przesadzają.
Sam bym chciał mieć żonę i parę dzieci, no ale ciężko znaleźć wartościową osobę szukając tylko w internecie
  • Odpowiedz
dlatego jest tyle samotnych matek


@Tajlosfit: myślę, że dużo samotnych matek jest samotnymi matkami, bo:
a) wybierają ruchaczy zamiast przeciętniaka, który chce założyć rodzinę
b) mają problemy emocjonalne, a ich niestabilność góruje nad resztą i facet zwyczajnie ma dość. Wbrew pozorom nie jest to takie rzadkie. Nie bez powodu wielu facetów wychodzi z psem, na ryby czy siedzi w aucie po powrocie do domu. Nie wzięło się to wszystko z
  • Odpowiedz
Za niską dzietność odpowiadają mężczyźni którzy wiodą życie playboya


@xena_x: skoro jedyne co oferujecie to cycki, to tyle bierzemy
  • Odpowiedz
  • 0
Nie znam chłopa który powiedziałby że marzy o trójce dzieci i kochającej żonie.


@xena_x: znasz z 30 takich, tylko dal Ciebie to nie są faceci tylko odpady, a sama patrzysz na TOP 0,05%, którzy to Ciebie traktuja jak worek na spermę, ale oni też chcą, tylko nie z Tobą moja droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@xena_x: to kobiete decyduje o tym czy dojdzie do wspolzycia, jesli wioda zycie playboya to znaczy ze jest wystarczajaco kobiet gotowych na ons ;)
  • Odpowiedz