Wpis z mikrobloga

@onionhero: Jeszcze nie widzę tutaj takich komentarzy, ale zawsze mnie bawi, jak ktoś coś narzeka na takich upośledzonych sebków, to leci standardowy komentarz "POWIEC MU TO W TFASZ!" XD No, zajebiście, uważam gościa za troglodytę, powiem mu co o nim myślę w twarz, a on mi to potwierdzi skacząc do mnie z piąchami XD
  • Odpowiedz
@onionhero @getin @thewickerman88 @DrakkainenV @troloking @latarnikpolityczny
Ja tak zapytam i to nieco znienacka: jak wygląda *podpitolenie tudzież awansowanie do bycia sygnalistą?;) i nie mówię tu do psiarzy, właścicieli bojowych rasowych bestii, tylko do normalnych ludzi...
Bo temat niby prosty -zwroce uwagę gościowi ale pytanie jak on zareaguje a jak potem zachowa się pies...
Czy policja w ogóle reaguje na takie zgłoszenia? Ktoś próbował? Przecież mogliby wlepiać
  • Odpowiedz
zwrociles typowi uwage czy tylko zdjecie?


@latarnikpolityczny: Ale co mu ma powiedzieć i czego oczekiwać po takim komentarzu? Myślisz, że #!$%@? od rozsądku dzieli tylko komentarz randoma z ulicy? Że nagle go olśni, że źle robi i się nawróci a kundla przerobi na parówki?

Zawsze mnie zastanawia jakiej reakcji oczekują zwolennicy "zwracania uwagi".
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: pamiętaj że są gazy i "gazy" prawdziwy gaz to fox labs green/tm nic lepszego na rynku nie ma, te policyjne są gówno warte. W uk ich delegalizują i do Polski będą ściągane, zresztą był wątek na wykopie o tym.

Na olx jak wpiszesz pitbull amstaff etc to masz od 0 do 500zł psy które nawet badań nie mają. Policja z tym nic nie robi, ba którakolwiek partia będzie chciała
  • Odpowiedz
@Arrival Jak co ma mu powiedziec? Ma Ci zdanie skleic co?

Rozumiem ze OP uwaza ze to potencjalna tragedia, jak nie umie skleic zdania do randomowego typa, to albo ma na to #!$%@? tak na prawde, albo sie boi odezwac i stac go na zrobienie zdjecia i wrzucenie do internetu.

Niestety nie wiem czy typa olsni, ale jakby 2-3 razy dziennie byl czapiany przez randomowych ludzi o kaganiec to szansa na
  • Odpowiedz
@thewickerman88: @troloking: #!$%@?ąc od psa i postury tego typa jako "typowego karka", to muszę go trochę obronić, bo ocenianie nóg w spodenkach to jak ocenianie brzucha czy klaty w koszulce. Larry Wheels topka trójboju, ma krótkie przyczepy łydek + #!$%@?ą genetykę, że nawet na tonie koksu mu nie rosną, mimo że drze w martwym ponad 400kg i przysiadzie też ponad 400kg to ma łydke jak wykałaczka. Takich przykładów
dsomgi00 - @thewickerman88: @troloking: #!$%@?ąc od psa i postury tego typa jako "typ...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz