Wpis z mikrobloga

Mieszkam w powiatowym mieście tak około 20 k mieszkańców. Moje miasto się wyludnia wszystko ucieka w Krakowa .
Rynek Matrymonialny w Małopolsce przynajmniej u mnie to kompletna Hiroszima w 45 demolka wszystkie laski jakie zostały tu w wieku 15 do 35 lat zajęte albo wybrzydzają i chcą Chada czyli Hipergamia lvl hard. Ja przeciętny facet 27 lvl który pracuje w mini Kołchozie nie ma szans na żadna KOBIETE w moim wieku albo dzieciate po Fwb ONS na Młodsze nie mam szans #!$%@? geny zakola słaba morda jestem za stary dla nich.
Próbowałem Tindera Bado ale tam większość lasek ma 99 polubień i pisze z 60 facetami wogóle nie odpisując a jak już to ghosting. Jedynie został mi FB wypisywanie do losowych lasek co o dziwo było skuteczne tak przez 8 lat (już skończyły mi się laski do wypisywania w okolicy ) i miałem bardzo dużo spotkan ale niestety po 1 spotkaniu kosz, tu kobiety chcą Chada jak na jedną laske przypada tu 20 facetów nawet gruba laske na ruchanie ciężko wyciągnąć bo dosłownie jest zaraz w związku! Nawet takie maja chętnych . Próbowałem zagadywać w realu dostawałem teksty że nie bo ma faceta, czy nie ma czasu a gdy udało mi się wziąść, jakiś numer to laski nie odpisywaly mi wogóle miałem tak niedawno gdzie zagadalem do 18 lvl laski sprzedawała lody gadka szmatka dała mi numer a potem nie odpisała...
Tak wygląda u mnie rynek Matrymonialny jak nie jesteś Chadem to over.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder
  • 23
  • Odpowiedz
przecież opisał przeciętnego tylko z 2cm trzeba dodać


@vieniasn: xDDDDDDDDDDDD

Nie, w tym wieku zakola, wyglądanie na starszego o 8+ lat i odstające uszy to nie jest coś przeciętnego. A co do wzrostu, to wg badań z 2001 roku wśród ogółu mężczyzn średnia wynosiła 177,3 cm, więc wśród obecnych 27-latków to będzie pewnie 179-180 cm.
Archaniolborzyga_bryje - >przecież opisał przeciętnego tylko z 2cm trzeba dodać

@vie...

źródło: 6ef63dba238f89529eea98cde458e80b69df6412088cb03e30b27c8254f229a0

Pobierz
  • Odpowiedz
@Geralt678: 1 opcja - wyjedź do jeszcze mniejszej wsi, tam może trafi ci się młoda i głupia. 2 opcja - weź samotną matkę. 3 opcja - wyjedź do większego miasta, masz tak większe szanse, ale kart i tak nie będziesz rozdawał. Ogólnie to się weź za siebie.
  • Odpowiedz
Tak wygląda u mnie rynek Matrymonialny jak nie jesteś Chadem to over.


@Geralt678: nope, możesz poderwać kobietę na inne atuty i nie raz widziałem, jak >8 śliniły się do ogarniętych facetów, od których obiektywnie lepiej wyglądam.
  • Odpowiedz
@Geralt678: Ech Wszystko z opisu się zgadza co do mnie i mojego powiatowego, mimo że trochę większe, ale nie zmienia to nic bo nie dorobiło się uczelni wyższej. Młodzi kończą średnią i emigrują do Krakowa i Rzeszowa. Albo widzisz 17latkę, albo 40latkę. Nic dla chuopa. Jakość div też woła o pomstę do nieba. Tyle że nie jestem przeciętny bo nawet żem dostał nagrodę "Młody Nieprzeciętny" jak żem był w 6
  • Odpowiedz