Wpis z mikrobloga

Mieszkam w powiatowym mieście tak około 20 k mieszkańców. Moje miasto się wyludnia wszystko ucieka w Krakowa .
Rynek Matrymonialny w Małopolsce przynajmniej u mnie to kompletna Hiroszima w 45 demolka wszystkie laski jakie zostały tu w wieku 15 do 35 lat zajęte albo wybrzydzają i chcą Chada czyli Hipergamia lvl hard. Ja przeciętny facet 27 lvl który pracuje w mini Kołchozie nie ma szans na żadna KOBIETE w moim wieku albo dzieciate po Fwb ONS na Młodsze nie mam szans #!$%@? geny zakola słaba morda jestem za stary dla nich.
Próbowałem Tindera Bado ale tam większość lasek ma 99 polubień i pisze z 60 facetami wogóle nie odpisując a jak już to ghosting. Jedynie został mi FB wypisywanie do losowych lasek co o dziwo było skuteczne tak przez 8 lat (już skończyły mi się laski do wypisywania w okolicy ) i miałem bardzo dużo spotkan ale niestety po 1 spotkaniu kosz, tu kobiety chcą Chada jak na jedną laske przypada tu 20 facetów nawet gruba laske na ruchanie ciężko wyciągnąć bo dosłownie jest zaraz w związku! Nawet takie maja chętnych . Próbowałem zagadywać w realu dostawałem teksty że nie bo ma faceta, czy nie ma czasu a gdy udało mi się wziąść, jakiś numer to laski nie odpisywaly mi wogóle miałem tak niedawno gdzie zagadalem do 18 lvl laski sprzedawała lody gadka szmatka dała mi numer a potem nie odpisała...
Tak wygląda u mnie rynek Matrymonialny jak nie jesteś Chadem to over.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder
  • 22
  • Odpowiedz