Wpis z mikrobloga

@4mmc-enjoyer: ojej 250 koni, to równie rajcujące jak jedzenie wczorajszych ziemniaków, btw te 95% aut wie o tym, że się z nimi ścigasz, czy zapomniałeś ich o tym powiadomić? LOL
  • Odpowiedz
@jakucam: to sprawdź pierw co jeździ po naszych drogach. Tylko że pewnie dla Ciebie E36 1.6 LPG to sportowy wóz premium. Mało który samochód na drodze ma więcej niż 300 koni, a nawet wtedy to często kolubryna, ważąca 2 tony, która może ssać mojego hatchbackowi. Ja bez problemu na 2 biegu robię 100+km/h, wiele takich aut nie ma.
  • Odpowiedz
Zginęły cztery osoby w wieku 20-24 lata. Samochód prowadził Patryk P., syn celebrytki Sylwii Peretti z "Królowych Życia". Prokuratura ustaliła, że 24-latek miał we krwi 2,3 promila alkoholu.


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Nie ten wypadek. O tym mówił @
  • Odpowiedz
@rutkins: Miałem nieszczęście mieszkać w okolicy w której swój marny żywot wiódł ten zjeb i jego równie #!$%@? koledzy. Co lato, prawie w każdy weekend w nocy pierdzieli tymi samochodzikami i bawili się w mistrzów prostej. Dwa lub trzy razy wracając z dzieckiem z przedszkola prawie nas skasował gdy przy ~120km/h ścinał zakręt na mokrym asfalcie w miejscu gdzie w takich warunkach 80 to już prośba o kłopoty. Kątem oka
  • Odpowiedz
@BreathDeath: Jeśli ktoś kupuje samochód, bez znaczenia czy 150 czy 650 koni - po to by być szybszym na prostej, spod świateł, w ruchu ulicznym, do tego podnieca się, że wyprzedził jadącą na zakupy do lidla rodzinkę oraz Zbyszka-budowlańca wracającego z castoramy z workiem cementu - to niech spierd.....ala. Niech szmaciarz przyjedzie na tor i pokaże jak wyprzedza 95% samochodów.
  • Odpowiedz