Wpis z mikrobloga

@CichyWoda Dalej nie masz odrębnego. Do pewnego czasu ze względu na stadium rozwoju bez życia matki tamto "życie" umiera.

@kam966 No ale grupie porównanie.

Poza tym to chyba utrzymując wiele żyć które nie do końca choćby ze względu na swój stan powinnyśmy stosujemy jakąś chorą ideologię.

I co najważniejsze - w przypadku zwierząt nie mamy takich skrupułów. Jak jest ciężko chore czy okaleczone i się męczy to usypiamy. A człowiek
  • Odpowiedz
@bigos555: czytaj ze zrozumieniem. Cała rzecz w tym że sam obezwładniłeś i zaciągnąłeś tego człowieka do siebie a potem wywalasz go do środowiska gdzie nie ma szans przeżyć i uważasz że wszystko okej bo boje ciało jest moja twierdzą. Mówiąc kolokwialnie nie rozkładaj nóg to nikt się nie #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 9
@minus273 preferuję komfort matki (a w wielu przypadkach również ojca), która chce usunąć zarodek, niż istnienie zarodka o IQ orzecha, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@minus273: dobry papierek lakmusowy dojrzałości poglądów. Jeżeli oba nie są dla ciebie tak samo dopuszczalne, to znaczy że twoje poglądy są jeszcze w fazie prenatalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dragonan: człowiek jest istotą myśląca i mającą to uczucie które mówi mu że robi coś co zagraża swojemu gatunkowi w istnieniu. Dlatego nie gwalcimy mordujemy, kradniemy a nie dlatego że jakaś książka nam tego zabrania. Ja wiem że bardzo byś chciał jako lewak zaorać ten głos ale taka jest prawda aborcja jest działaniem przeciwko swojemu gatunkowi. Nie chcesz dzieci zaluz gumę polknij tabletkę i 1000 innych sposobów ale przestańcie swoje
  • Odpowiedz
obezwładniłeś i zaciągnąłeś tego człowieka do siebie


@szach-perski: Czytaj ze zrozumieniem. Cała rzecz w tym, że nikogo nigdzie nie zaciągnąłem, przylazł nieproszony. Nikt go nie chciał.
  • Odpowiedz