Wpis z mikrobloga

@gokusan: 1. bo premier league to przehajpowana liga z przepłaconymi ogórkami za których trzeba dawać po 50 mln funtów
2. bo mając piłkarzy tj. Kane, Fodden, Saka, Bellingham itd. grali takie g---o, że nie dało się tego oglądać a gdyby nie fart to by odpadli ze Słowacją
3. bo klękali przed meczami dla blm
4. na ostatnim euro piłkarze co c---a wygrali w życiu ściągali srebrne medale
5. bo Hiszpania
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: najlepsze że Hiszpania od 2012 do 2024 też grała okrutnie nudną piłkę,milion podań z których nic nie wynikało bo karierę zakończyli Xavi i Iniesta,którzy wcześniej robili różnicę..no ale wystarczył jeden turniej i już Janusze zapomnieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gokusan: mi się wydaje, że na renomę Angoli pracują ich kibice, które całym stadem zachowuje się jak bydło gdziekolwiek się pojawią (a zwłaszcza w biedniejszych krajach). No i nawaleni Angole dorównują irytującym zachowaniem nawet Polakom( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż sam sposób zabawy Angoli przed meczem ma swój klimat, lubię ich na przykład za takie akcje:
bdg-bro - @gokusan: mi się wydaje, że na renomę Angoli pracują ich kibice, które cały...
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: ja wszystko rozumiem, można kibicować tym hiszpańskim płaczkom ale w 2024r pisać, że Premier League jest przehypowana to naprawdę brzmi mało poważnie xD Od kilku lat PL poziomem zjada La Ligę, której honoru bronią dwie (a ostatnio jedna) drużyna na topowym poziomie. To nie 2012. Nawet Real, który eliminował angielskie drużyny ostatnimi czasy, bronił się rozpaczliwie tak z City, Chelsea jak i Liwerpurzem.
@gokusan głównie to kompleksy. Hiszpanie
  • Odpowiedz
@gokusan: Bo Anglików się nie lubi, a Hiszpanów się lubi. Ja uważam, że Anglicy grali ciekawszy futbol. Były w tym jakieś emocje, a Hiszpania grała wyrachowaną nudną piłkę, która polega na tym żeby zamęczyć przeciwnika podaniami, a potem wejść z piłką do bramki. Taka prawda, ale ludzie to dalej kupują.
  • Odpowiedz
@gokusan: Bo jak Polska odpadła, to trzeba było znaleźć jakieś zastępcze sukcesy, jak sędziowanie Marciniaka, to że Niemiec upadł i sobie głupi ryj rozwalił to wiadomo, a Anglik to dlatego, że jakiegoś faworyta trzeba mieć i w ogóle za dużo zarabiają podejrzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: Dodam, że w poprzednim półfinale wygrali strzelając zwycięskiego gola ręką i udawali, że nieprawda. Jak ludzie siedli w necie na zawodnika, to był płacz, że to jawny rasizm (bo strzelec czarnoskóry). Dla zdjęć: BLM, fair play i w ogóle. Gdy przyjdzie co do czego: kasa i tytuły ważniejsze.
  • Odpowiedz
  • 3
@GoldaMeir kluby z PL wygrały ligę mistrzów 6 razy w ciągu ostatnich 24 lat, trochę słabo jak na najlepszą ligę świata. Taka La Liga ma tych trofeów dwa razy więcej
  • Odpowiedz