Wpis z mikrobloga

Ta dziewczyna co była oskarżana o romans z tym piłkarzem Nikolą Zalewskim czyli Vanessa Rojewska to ma chłopaka nijakiego Kamila Szymczaka i on ma 25 lat. Są ze sobą odkąd ona miała 16 lat a on 24 lata. Zobaczcie jak to jest. Z tego co czytałem to on jest dość bogaty. Ona wstawiała nawet zdjęcia jak się z nim przytula , itp a jej matka nie dość ,że nie reaguje to jeszcze sama potrafiła lajki dawać pod zdjęciami jej córki z nim i zachwycona tym ,że jej córka ma takiego chłopaka. Przecież jak ja miałbym 24 lata i poszedł do domu obojętnie jakiej 16 czy 17 letniej dziewczyny to by mnie od razu wyrzucili na zbity pysk nawet nie chcąc ze mną porozmawiać. A tutaj gość jest po prostu bardzo bogaty i zobaczcie jakie zupełnie inne, niestandardowe zachowanie. Dobrze jednak mówią ,że jak masz ogromne pieniądze to masz dosłownie wszystko

#logikarozowychpaskow #zwiazki #zwiazek #milosc #dziewczyna
  • 11
  • Odpowiedz
Przecież jak ja miałbym 24 lata i poszedł do domu obojętnie jakiej 16 czy 17 letniej dziewczyny to by mnie od razu wyrzucili na zbity pysk nawet nie chcąc ze mną porozmawiać


@Edenes: A co masz aparycje p*dofila?
  • Odpowiedz
  • 0
@Wookash071: a co ma do tego aparycja? Chłopie . Ja mając 24 lata to wyglądałem na jakieś 20 lata i brzydki wcale nie byłem. A zakochałem się wtedy też w 16 letniej dziewczynie i to szczerze . Jej matka jak usłyszała ,że nie mam 19-20 lat tylko aż 24 lata to nawet nie chciała ,żebym z jej córką rozmawiał. A tutaj 24 latek przychodzi do 16 latki do domu ,
  • Odpowiedz
@Edenes za starych czasów obok mnie mieszkał gospodarz prawdziwy. Żaden pies nie wychodził z budy oprócz na noc. Młody się ożenił bogato. Jego żona miała psa. Jak było dalej? Piesek przy stole w kuchni miał swoją miske. (Początek lat 90tych)
  • Odpowiedz
Nie widzisz tego jak wszystko zależy tylko od tego ile masz w portfelu?


@Edenes: I najlepszy przykład to są jakieś celebryckie przypadki xD
Zejdź na ziemię. Związki 16 latek z 20+ latkami to nie jest 1% wszystkich relacji. I to wyłącznie u bogatych ludzi. Nie wiem co Ty chcesz sobie racjonalizować, ale no waski wycinek ludzi(2 przykłady lol) znaczą całe nic. A ze masz ból dupy o niespełniona miłość to
  • Odpowiedz
@Wookash071: ja jestem przykładem ,że u zwykłych ludzi też jest coś takiego możliwe. Mam 26 lat a spotykam się od kilku miesięcy z 16 letnią dziewczyną. Wierzyć mi nie musicie , ale to jest realne. Fakt ,że jednak mało która 16 czy 18 latka chcę chłopaka starszego o więcej niż 4-5 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wookash071: po drugie to trzeba dobrze wyglądać. Jak nie jest się przystojnym to nawet mając samemu 19 lat nie będzie się miało pwoodzenia ani u rówieśniczek ani u żadnych 16 latek.
  • Odpowiedz
ja jestem przykładem ,że u zwykłych ludzi też jest coś takiego możliwe. Mam 26 lat a spotykam się od kilku miesięcy z 16 letnią dziewczyną. Wierzyć mi nie musicie , ale to jest realne. Fakt ,że jednak mało która 16 czy 18 latka chcę chłopaka starszego o więcej niż 4-5 lat.


@mambar: tylko ci współczuć. Na miejscu ich rodzicom czy twoich bym ci ten pomysł wybił z głowy i na
  • Odpowiedz
@Edenes kisnę z ciebie typie. Twój tag docelowy to #przegryw

Przecież jak ja miałbym 24 lata i poszedł do domu obojętnie jakiej 16 czy 17 letniej dziewczyny to by mnie od razu wyrzucili na zbity pysk nawet nie chcąc ze mną porozmawiać.


Rodzice by cię od razu wyrzucili i nie chcieli rozmawiać, ale nie dlatego, że byłbyś starszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz