Wpis z mikrobloga

Często można spotkać #rozowepaski które mają w okolicy 30 lat i twierdzą, że ludzie dają im np 17 xD Spotkaliście się kiedyś z takim przypadkiem w prawdziwym życiu aby starsza kobieta autentycznie wyglądała na nastolatkę? Bo ja nie. Tak, są przypadki baby face i laska wygląda lepiej niż jej równolatki ale przy spotkaniu twarzą w twarz widać, że osiemnastke ma już dawno za sobą.
A najlepsze są rozanielone karynki bo jakiś sprzedawca przy zakupie piwa poprosił je o dowód xD Tylko biedaczki nie wiedzą, że często sprzedawcy są szkoleni aby profilaktycznie sprawdzać dowody osób które wyglądają na mniej niż 35 lat - szczególnie na zachodzie Europy ¯_(ツ)_/¯

#p0lka #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 27
  • Odpowiedz
które mają w okolicy 30 lat i twierdzą, że ludzie dają im np 17 xD Spotkaliście się kiedyś z takim przypadkiem w prawdziwym życiu aby starsza kobieta autentycznie wyglądała na nastolatkę?


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: bo one tak twierdzą na podstawie tego że zrobią sobie zdjęcia z nałożonymi filtrami i wrzucają je na neta żeby określić ich wiek. Na żywo, bez filtrów, to są stare i grube.
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: nie jestem rozowympaskiem, ale jak się ogolę i nie jestem po ciężkim tygodniu pracy to mam problem z zakupem fajek bez dowodu.
W europie zachodniej sprawdzają po prostu każdego kto nie wygląda na 30+, a ocenianie wieku po fotkach z SM to głupota, bo właśnie pierdylion filtrów i idealne światło byle tylko ukryć każdą niedoskonalosc
  • Odpowiedz
Młoda może wyglądać na starą. Ale starej żaden makeup nie pomoże ¯(ツ)


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ale przecież niektóre laski generalnie mają dobrą genetykę + mega dbają o dietę i ruch + masa zabiegów medycyny estetycznej

oczywiście że taka laska nigdy nie będzie wyglądać jak 18 latka ale może wyglądać lekko 5-10 lat
Dietetyq - >Młoda może wyglądać na starą. Ale starej żaden makeup nie pomoże ¯(ツ)/¯

...

źródło: image00002

Pobierz
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: sama mam 30 lvl i zero zmarszczek, siwych włosów, ale prawda jest taka, że rysy twarzy dwudziestolatki i trzydziestolatki są zupełnie inne i o ile faktycznie czasem mi dają te 27-28 lat, bo to żadna różnica, to może z dwa razy w życiu się spotkałam z tym, żeby ktoś w wieku 30 lat faktycznie wyglądał na jakieś 20. Nawet wspomniana tu Kasia Cichopek. Czy wygląda na ładna i zadbana
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
Mam taką koleżankę. Gdy ja poznałem jakieś 10lat temu ona miała 30 i szczerze,.wyglądała poniżej 20 lat: skóra, jędrność, totalny brak zmarszczek, również tych mimicznych wokół oczu, figura. No byłem w szoku. Teraz oczywiście, gdy ma już lat 40 wygląda na starszą ale dalej jest to wygląd na poziomie ok. 30 lat.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Ona tutaj wygląda na 35+ jak już ktoś wcześniej napisał. Tyle, że to 1 zdjęcie. Jakbyś ją zobaczył na żywo to dałbyś jej tyle co ma (może 1-2 lata mniej) o ile byłaby tego dnia odpowiednio ubrana i umalowana.
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: wyglądam młodziej niż na swój wiek, ale żeby aż mnie ktoś brał za nieletnią to już dawno się nie spotkałam. Ostatnim razem się to zdarzyło jak miałam z 23-25 lat. Teraz też ludzie są zwykle w szoku że mam zaraz 30, ale raczej dają mi te 23-25. Chyba koło 30 to już życie trochę zwykle przetyrało i po samej mimice i podejściu widać, że się już jest dorosłym osobnikiem.
  • Odpowiedz