Wpis z mikrobloga

Często można spotkać #rozowepaski które mają w okolicy 30 lat i twierdzą, że ludzie dają im np 17 xD Spotkaliście się kiedyś z takim przypadkiem w prawdziwym życiu aby starsza kobieta autentycznie wyglądała na nastolatkę? Bo ja nie. Tak, są przypadki baby face i laska wygląda lepiej niż jej równolatki ale przy spotkaniu twarzą w twarz widać, że osiemnastke ma już dawno za sobą.
A najlepsze są rozanielone karynki bo jakiś sprzedawca przy zakupie piwa poprosił je o dowód xD Tylko biedaczki nie wiedzą, że często sprzedawcy są szkoleni aby profilaktycznie sprawdzać dowody osób które wyglądają na mniej niż 35 lat - szczególnie na zachodzie Europy ¯_(ツ)_/¯

#p0lka #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU ja jestem takim przypadkiem, 30+, i bardzo mnie to irytuje. Moja koleżanka jest nauczycielką w liceum i jej znajome parokrotnie uznały mnie za jej uczennicę, kiedy się spotkalysmy w okolicach szkoły. Dobiła mnie też dentystka, która uznała, że mam zęby w znacznie gorszym stanie niż powinnam w moim wieku, a później zerknęła w kartę na PESEL i włączył się jej bluescreen, że chyba ma tutaj złe dane. A to nie
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU Tak, spotkałem kiedyś Filipinkę której dawałem 18-21 i dopóki nie zobaczyłem paszportu nie uwierzyłem w deklarowany wiek 33.
Jeśli chodzi o nasze okolice to z pewnością zdarzają się takie przypadki ale myślę że bardzo rzadko. Dostojewski już 200 lat temu pisał że słowiańska uroda jest najpiękniejsza bo najszybciej przemija. Znajdziesz tu niemało kobiet które wyglądają kapitalnie na swój wiek, ale tak żeby naprawdę uczciwie pomylić 35 latkę z 20tką? Chyba
  • Odpowiedz
  • 0
Mam ponad 30, wyglądam młodo, dają mi ok 20, ale to raczej problem z postrzeganiem ludzi - trudno nam dopuścić, że się starzejemy, że sami wyglądamy na ileś tam lat więc jak ktoś wygląda młodziej to idziemy w skrajności.
  • Odpowiedz