Wpis z mikrobloga

Jak nie ma dzieci to jak najbardziej może napisać "czysta karta". Przecież to nie oznacza, że jest dziewicą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pharos: to trochę poplamiona ta karta.

Czystą kartę to mam ja. 39 lat i never nawet za rękę. A to jest pospolity wycieruch. xD
  • Odpowiedz
Wykopki : yyyy eeeee, blekpyl chuopie, p0lki to na 7/10 już nawet nie patrzą, o 175cm, nie mówiąc, rynek jest skończony.

Także Wykopki : wyśmiewają jakąś przypadkową babę za wszystko od wzrostu po mieszkanie w Portugalii. XD XD XD
  • Odpowiedz
Jednej raz powiedziałam, że w sumie to wygląda na te 32 lata, jak mnie zapytała, to wyszło że jestem zazdrosna XD


@somskia: zazdrosna, toksyczna, z kompleksami i podobne agresywne określenia, bo nie farmazonisz drugiej babie o jej urodzie i młodości tylko mówisz prawdę jak jest xD
  • Odpowiedz
@Wszebor: Ty się dobrze czujesz? Chłopy wyśmiewają wymagania lasek, gdy jest czas na związki, miłość i budowanie wspólnego kapitału, czyli w młodości (liceum, studia) oraz ich rozpaczliwe poszukiwania cucków na starość. Jakby miała z 10 lat mniej, to nikt by nie wyśmiewał.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tja88 nigdy nic niższego niż 160 po takiej syn będzie zdany na lewą rękę do końca życia, wzrost ma znaczenie
Najlepiej taka 175 i wyżej, reszta odpad genetyczny
  • Odpowiedz
O kurde ludzie. Zamiast incelować sami byście się wybrali na jakiś kurs tańca w parach. Nic złego nie napisała. Sam chodzę na tańce latino i same spoko dziewczyny tam poznaję
  • Odpowiedz