Wpis z mikrobloga

Trump właśnie wygrał wybory, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze, że próba zamachu daje mu dodatkowe paliwo do brutalnego, bezwzględnego działania w nowej kadencji. Już było widać, że druga kadencja niczym by nie przypominała pierwszej. Trumpowi puszczały kolejne hamulce, wykluczał ze swojego środowiska kolejne merytoryczne osoby, które mogły go stopować (albo same odchodziły). Już wcześniej był przekonany o wielkim spisku przeciwko jego osobie, teraz tylko się to wzmocniło.

Ten zamach zmieni go w prawdziwego rozjuszonego byka. Za sterami najpotężniejszego państwa świata będzie stał wściekły, szalony człowiek, którego nikt nie będzie w stanie stopować.

#usa #trump #zamach #wybory #polityka
Amatorro - Trump właśnie wygrał wybory, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze, że prób...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Amatorro: dokladnie tak. Próba zamachu go tylko zradykalizuje. Niestety prymitywne fanboje Trumpa w Polsce mają zbyt ograniczone horyzonty żeby zrozumieć jak odbije się to też na naszym bezpieczeństwie.
  • Odpowiedz
dokladnie tak. Próba zamachu go tylko zradykalizuje. Niestety prymitywne fanboje Trumpa w Polsce mają zbyt ograniczone horyzonty żeby zrozumieć jak odbije się to też na naszym bezpieczeństwie.


@matti-nn: ale to jest dobre! mistrzowskie! Jeśli próba zamordowania jakiegoś niewygodnego polityka nie powiedzie się to i tak powinien on zrezygnować bo inaczej się zradykalizuje xD
Dobre, dobre. W ten sposób zamach jest dobry na wszystko, udany czy nie xD
  • Odpowiedz
gdzie ja napisalem, ze powinien zrezygnowac?


@matti-nn: racja, nie powinni wyborcy na niego głosować bo się zradykalizuje, jaka róznica? i tak wg. Twojej logiki ofiara zamachu żywa czy martwa nie powinna wygrać wyborów xD
  • Odpowiedz
@PanAlbert: o czym ty mowisz gosciu XD gdzie ja to napisalem? Niech sobie glosuja na kogo chca. Ja zasugerowalem, ze nie jest to w interesie globalnego bezpieczenstwa - nato, flanka wschodnia etc.
  • Odpowiedz
@matti-nn: No nie wiem, masz chyba jakiś problem z logicznym myśleniem. W jednej wypowiedzi masz dwa zdania, które wzajemnie się wykluczają, wytłuszczę Ci to żebyś zrozumiał - ostatnia szansa, dalej nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto nie łapie najprostszych zależności.

Niech sobie glosuja na kogo chca - niby mogą głosować na kogą chcą - ale :

nie jest to w interesie globalnego bezpieczenstwa - nato, flanka wschodnia etc. - Czyli jednak nie powinni na niego głosować bo nie jest to w interesie globalnego bezpieczeństwa, globalnego więc i w interesie
  • Odpowiedz
Próba zamachu go tylko zradykalizuje


@PanAlbert: to jest moje przypuszczenie. Z punktu widzenia psychologicznego, jesli masz swiadomosc, ze Twoi przeciwnicy chca Cie zabic to radykalizacja jest naturalnym odruchem.

Czyli jednak nie powinni na niego głosować bo nie jest to w interesie globalnego bezpieczeństwa, globalnego więc i w interesie wyborców.


@PanAlbert: Tak, mam prawo do wlasnego zdania, ze jest to wybor szkodliwy. Jednoczesnie nikomu nie odbieram prawa zeby zaglosowal
  • Odpowiedz