Wpis z mikrobloga

#dzieci #zakupy #foteliki #logikarozowychpaskow

Mamy kupić z zona dwa foteliki i dwie bazy do auta, w promocji są foteliki z czerwona i niesieska wkladka (maxi cosi coral 360) i wychodza jakies 1000zl taniej niz inne kolory (4200zl vs 3200zl) ale zona mowi nie, bo jej sie kolory nie podobaja i ciezej bedzie sprzedac xD Najgrosze ze na to dostalismy fundusze od rodziny, ale mowie jej ze mozemy kupic inny kolor i wydac na cos innego dla dzieci
  • 11
  • Odpowiedz
@jaavi666 Będziecie używać tego fotelika przez rok i pewnie jeszcze przez część tego roku będzie tam jakiś otulacz czy inne poncho.
Też kupiłam promocyjny „brzydki” kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz też jej powiedzieć że i tak używane foteliki się ciężko sprzedają, bo to produkt który poleca się kupować nowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Neko-chan51 sama kupowałam fotelik nowy ale można się zastanawiać jakie jest prawdopodobieństwo, że używany fotelik jest akurat powypadkowy? Jak często zdarzają się wypadki z udziałem niemowląt? Myślę, że baaardzo rzadko.
  • Odpowiedz
@MorningStarR: Fotelik może być też po stłuczce i też trzeba kupić nowy. Nie wiele ile jest wypadków z udziałem niemowląt i nie wiem czy takie statystyki są, więc nie będę gdybać i pisać co mi się wydaje.
  • Odpowiedz