Wpis z mikrobloga

Hej Miraski, dajcie coś ciekawego do posłuchania podczas sprzątania, jakiś #podcast czy #wyklady (coś na co nie trzeba patrzeć).
Chciałabym posłuchać czegoś nowego, wyjść trochę poza moją bańkę na #youtube bo algorytm nie podpowiada mi niczego fajnego, scrollam i scrollam i nie mogę nic znaleźć nic co mnie zainteresuje i trwa ponad godzinę (bo na tyle przewiduję sprzątanie xd, ale mogą być krótsze/dłuższe)
Coś w temacie #zdrowie , #medycynanaturalna , #psychologia , #parapsychologia może jakieś #teoriespiskowe (ale bez żółtych napisów xd lektor pls, nie chcę się mocno skupiać na słuchaniu po angielsku), #paranormalne , #rozwojosobisty
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@Wookash071: Nie mam spotify, jest na youtube https://www.youtube.com/@klubhannymariigizy4745 Dzięki, zerknę czy jest tam coś ciekawego ()

@krytyk1205 Bartka Czekałę już subskrybuję, ale tego drugiego nie znałam, dziękuję :3 (chociaż się nie odchudzam xd ale może ma inne ciekawe podcasty)

@onepnch Ehh po angielsku, nie umiem zrozumieć co mówi jak się mocno nie skupię, a chciałabym sprzątnąć w swoich szpargałach, ale widzę
  • Odpowiedz
@Lenalee Jan Białek: Masowa Migracja i Wojna.

Generalnie w całości polecam kanał buntownika, może się wydawać na pierwszy rzut oka, że są na nim fałszywe teorie spiskowe. Ale jest zupełnie odwrotnie. ( )
Kam3l - @Lenalee Jan Białek: Masowa Migracja i Wojna.

Generalnie w całości polecam k...
  • Odpowiedz