Wpis z mikrobloga

@d4wid: Zastanawia mnie, #!$%@?, sens tego posta. Ten gość myśli że Bosak ma szansę wygrać i jest warto naganiać na niego ludzi? Albo że jego wpis tutaj odmieni losy wyborów? Nie czaję...
  • Odpowiedz
  • 75
Zastanawia mnie, #!$%@?, sens tego posta.


@Amatorro: przecież to jakiś wysryw przez chat-gpt ze źródłem Mariusza z "brajghton".

Główna nadaje się tylko do pośmiania ze schizoli
  • Odpowiedz
@d4wid: Na 100% będzie powtórka konfiarskiego: w pierwszej na Bosaka, w 2 na *wstaw pisowskiego kandydata*. Na razie mówią "po, pis jedno zło", a jak przyjdzie 2 tura to oczywiście będą całym sercem za partią matką.
  • Odpowiedz
  • 3
@bin-bash jeżeli chcesz oddać zachód Polski Niemcom to jak najbardziej. Zdrajcy polski bratający się z Afd i wychwalajacych prorosyjskiego Orbana... Nic tylko chcą doprowadzić do kolejnego rozbioru polski. Aż dziw bierze, że nie mają "targowicka" w nazwie.
  • Odpowiedz
@bin-bash jeżeli chcesz oddać zachód Polski Niemcom to jak najbardziej. Zdrajcy polski bratający się z Afd i wychwalajacych prorosyjskiego Orbana...


@d_garm: napisalem tylko, ze bylaby fajnym konikiem a nie to, ze zaglosowalbym na nia czy cos. Twoje argumenty tez totalnie z pupy. Przylaczyli sie do frakcji Europa Suwerennych Narodów bo nie chca wspierac zielonych ładów, paktów migracyjnych itp. bzdur a nie po to, ze chca oddac czesc Polski Niemcom,
  • Odpowiedz