Wpis z mikrobloga

#perfumy

Jaki jest najblizszy odpowiednik Allure Chanel Edition Blanche? Chcialbym kupic cos rownie slodko cytrynowego, ale z wieksza trwaloscia i nizsza cena.

Wedlug reddit i skladnikow, wychodzi na to, ze Lattafa Raghba Classic jest zblizony, a najbardziej, w 85% to Rasasi La Yuqawam Homme.

W Rasasi brakuje pudrowatosci, a tak to ma nawet rozowy pieprz. Kiedys byl latwo dostepny Ultra Zest, teraz nie ma lub chora cena.

Moze jakis podobny tani killer fresh gourmand?

Versace Pour Homme Oud Noir ma wszystkie skladniki, w dodatku pudrowatosc jak Alure. Bedzie pachnial podobnie?

Ktos cos? Wolam ekspertow tagu i prosze o pomoc @ptasznik1000 @dr_love
  • 10
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: składniki to nie wszystko, ważne jest ich rozmieszczenie. Chanel to fajny świeżak. Mówi się, że to zapach cytrynowej kremówki, bo fajnie łączy w sobie cytrusy i wanilię. Świetny zapach na lato i wiosnę. Rasasi to zapach skórzany. Raczej ciężki, trochę przytłączający dla niektórych. Zdecydowanie na jesień - zimę.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: nie patrz na te etykietowanie "męskie", "kobiece", "uniseks" i nie bój się uniseksów, bo uniseks nie znaczy, że zapach ma w sobie ukryty pierwiastek kobiety przez który ludzie będą myśleć, że pachniesz jak baba. Uniseks to po prostu zapach, w którym każdy niezależnie od płci będzie się czuł dobrze i nikt nie pomyśli, że nosisz zapach przeciwnej płci. Chanel to też uniseks. Kobiety lubią ten zapach i same go
  • Odpowiedz
@Kenteris: @wcaleniepchamsiewmultikonto nie wąchałem OG blanche, ale jak kenteris wspomniał że pachnie to jak cytrynowa kremówka to zaraz mi wpadło na myśl limoncello season, co nawet podlinkował, także polecam go sprawdzić, jeśli nie chcesz kupiwać w ciemno to polecam zapać w hebe tester i sobie psiknąć
na mnie parametry zdawał się mieć okej, tylko że testowalem wylącznie na nadgarstku, bez globala
  • Odpowiedz