Wpis z mikrobloga

Po niemal dwudziestu latach korzystania z #android stwierdzam, jest to system: karłowaty, ułomny, w ku..e niedopracowany, irytujący w obsłudze, zawodny i złodziejski. A ich sklepik to tzw pojemnikiem z wymiocinami programistów. Tak więc jakby ktos sie zastanawiał - Android czy ios? Bez apelacyjnie to drugie #ios
#przemyslenia #oswiadczenie
robert5502 - Po niemal dwudziestu latach korzystania z #android stwierdzam, jest to s...

źródło: Screenshot_2024-06-16-08-57-41-030~2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@robert5502 ale bądź obiektywny. W andku zrobisz więcej jak jesteś techniczny. W najnowszym ios dopiero można ustawić ikony na pulpicie tak jak chcesz, a nie predefiniowane.
Sam Android jest dobry, tylko nakładki wizualne producentów są często niedopracowane i wykastrowane z opcji.
Pouzywaj raz czystego to zobaczysz.
  • Odpowiedz
  • 0
najnowszym ios dopiero można ustawić ikony na pulpicie tak jak chcesz


@Nushid: to można było już kiedyś. Tylko co z tego jak po kilku dniach mogą sie poprzestawiać albo zniknąć. A najgorsze co może spotkać użytkownika tego gowna to włożenie do kieszeni nie zablokowanego smartfona. Mi sie kiedyś tak pyebal, i to w trasie, ze nie moglem z niego korzystać. Dzwoniłem na infolinię, bylem w dwóch serwisach i nie wiedzieli
  • Odpowiedz
@robert5502: oświadczam że mój iPhone pierd.olnął, nie upadł, ale dosłownie pierd.olnął o : płytki, chodnik, bruk. Nic mu się nie stało poza rysami na krawędzi xD przecież android za 1 razem byłby pajęczyna.
  • Odpowiedz
  • 0
@sameowoce: Androsmieć nie musi spaść na ziemię żeby przestać działać. Niedawno padł mi podczas korzystania z nawigacji. Nie dało się go wyłączyć nawet przyciskiem fizycznym
  • Odpowiedz
@robert5502: wystarczy się znać na Android'zie i nie będzie problemu.
Dla mnie kupno cokolwiek od Apple to absurd.
Ich produkty są celowo ograniczone, zamknięte, zdecydowanie z zawyżoną ceną, mała ilość akcesoriów, które też są znacznie droższe niż od konkurencji...
  • Odpowiedz