Wpis z mikrobloga

Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia "wszystkich numerów IP osób i danych osób logujących się na portalu, które ujawniały i udostępniały zdjęcia, które nie zostały opublikowane".

Nie wiem jak można udostępnić zdjecia, które nie zostaly opublikowane. No ale wszyscy wiemy, że zostaly opublikowane ( ͡º ͜ʖ͡º)...przez fotografa, który je robił.

- 500 000 zł od wykopu zadośćuczynienia dla żony Majtczaka
- 1 000 000 zł (milion zł) od wykopu dla firmy ojca Majtczaka

- 200 000 zł od jednego wykopka, który napisał, że żona Majtczaka jest "żoną mordercy"

1,7 miliona złotych zarobione na spalonej żywcem trzyosobowej rodzinie. Trzeba przyznać, że mają głowę do interesów.

#majtczak #afera #wykop #a1 #logikarozowychpaskow
WykopX - Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia ...

źródło: temp_file3696014398011129698

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • 111
@CherryJerry skoro taki niewinny to dlaczego nie wróci do Polski? Żonka 200iq piękny efekt straisand sobie zafundowała, mam nadzieję, że parcie społeczne na osadzenie tego gnoja będzie jescszce większe.
  • Odpowiedz
- 200 000 zł od jednego wykopka, który napisał, że żona Majtczaka jest "żoną mordercy"


@WykopX: Juz nie bawmy sie w jakies umniejszanie jego "zaslug" - on akurat publicznie nazywal ja morderczynia, pisał tak do jej bliskich i pracodawcow, i udostepnial zdjecia mimo ze ona z wypadkiem nie miala nic wspolnego, tutaj akurat sie zgadzam ze pozew w jego strone jest jak najbardziej sluszny.
  • Odpowiedz
@WykopX: wiadomo, straszą pozwami bo chcą uciszyć sprawę, żeby obsrany tchórz, który uciekł do Dubaju miał spokój.
Jedynym, który powinien być ukarany jest srajtczak a jego żonę właśnie życie uczy pokory, tylko baba ma problem z przyswajaniem wiedzy.
  • Odpowiedz
@WykopX: z całym szacunkiem, ale to co się działo w komentarzach odnośnie jego rodziny to było ogromne szambo. Ludzie spuszczeni ze smyczy bogu ducha winnych ludzi znieważali i zniesławiali. Czy wam się to podoba czy nie, rodzina nie ma nic wspólnego z przestępstwem popełnionym przez syna czy męża.
  • Odpowiedz
@WykopX nagle wszyscy zapomnieli też o policjantach i prokuratorach, którzy długo nie mogli ze sobą powiązać płonącego samochodu i rozbitego bmw zaraz obok. Ba koniec doprowadzili do tego, że Majtczak zwiał z kraju. Gdzie są oskarżenia?
  • Odpowiedz