Wpis z mikrobloga

Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia "wszystkich numerów IP osób i danych osób logujących się na portalu, które ujawniały i udostępniały zdjęcia, które nie zostały opublikowane".

Nie wiem jak można udostępnić zdjecia, które nie zostaly opublikowane. No ale wszyscy wiemy, że zostaly opublikowane ( ͡º ͜ʖ͡º)...przez fotografa, który je robił.

- 500 000 zł od wykopu zadośćuczynienia dla żony Majtczaka
- 1 000 000 zł (milion zł) od wykopu dla firmy ojca Majtczaka

- 200 000 zł od jednego wykopka, który napisał, że żona Majtczaka jest "żoną mordercy"

1,7 miliona złotych zarobione na spalonej żywcem trzyosobowej rodzinie. Trzeba przyznać, że mają głowę do interesów.

#majtczak #afera #wykop #a1 #logikarozowychpaskow
WykopX - Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia ...

źródło: temp_file3696014398011129698

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@krytyk1205: oprócz tego że jest hipokrytką domagając się sprawiedliwości, gdy sama czynnie bierze i brała udział w jego ucieczce, żeby czasem jego nie spotkała sprawiedliwość
  • Odpowiedz
@Twiix: a skąd wiesz? Może go znienawidzili? Może nie mają kontaktu? Do wszystkiego sobie dorabiacie teorie, tego jego wujka z policji już znaleźli?
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Absolutnie ma. Ojciec pomógł wyjechać, nikt nie wskaże gdzie się chowa i nikt go tutaj nie ściągnie. Srał na jego rodzine - zasługuje na to. Ich grzech jest mniejszy, ale nie są bez grzechu..
  • Odpowiedz
@Adams_GA: no tak wszyscy go znienawidzili, koleś ogarnął w moment wszystko żeby uciec sam. No i na pewno tam nie używa żadnych firmowych kart bo wszystko miał na prywatnych kontach.
  • Odpowiedz
Może to właściwy moment żeby zapytać co się w tej sprawie dzieje? Nie mogę zrozumieć, że w tak oczywistym przypadku, Polskie służby zachowują się tak a nie inaczej. Przykro mi na samą myśl, że ta "sprawiedliwość" jest inna dla bogatych i inna dla takich szaraczków jak ja.
  • Odpowiedz
@WykopX: każdy ma prawo się sądzić o co chce. Jeśli udowodnią, że ich dobra osobiste zostały naruszone to jak najbardziej mogą się domagać zadośćuczynienia.
Art.47 Konstytucji:

Każdy ma prawo do ochrony życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym.

A niektóre małpy z wykopu będą miały w końcu majty pełne i nauczkę ( ͡
  • Odpowiedz
@WykopX: powiem tak - dobra kancelaria prawna ma tutaj spore pole do popisu, a @wykop ze swoimi liderami @m__b @a__s może mieć uzasadnione obawy, że sprawa może (chociaż nie musi) skończyć się finansowymi stratami (czego z całego serduszka poznańskiej firmie i jej właścicielom życzę).
  • Odpowiedz
  • 3
Sebastian Majtczak to samochodowy morderca, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, ciekawe czy jego rodzina łoży pieniądze na jego utrzymanie w emiratach?
  • Odpowiedz
@WykopX: #!$%@? dobre sa xD ale tak sie wlasnie robi hajs, #!$%@? na jakichs spalonych lamusow, myslimy tylko o sobie i jak zarobic

I jeszcze miliun dla firemki tatusia xD maja tupet
  • Odpowiedz