Wpis z mikrobloga

Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia "wszystkich numerów IP osób i danych osób logujących się na portalu, które ujawniały i udostępniały zdjęcia, które nie zostały opublikowane".

Nie wiem jak można udostępnić zdjecia, które nie zostaly opublikowane. No ale wszyscy wiemy, że zostaly opublikowane ( ͡º ͜ʖ͡º)...przez fotografa, który je robił.

- 500 000 zł od wykopu zadośćuczynienia dla żony Majtczaka
- 1 000 000 zł (milion zł) od wykopu dla firmy ojca Majtczaka

- 200 000 zł od jednego wykopka, który napisał, że żona Majtczaka jest "żoną mordercy"

1,7 miliona złotych zarobione na spalonej żywcem trzyosobowej rodzinie. Trzeba przyznać, że mają głowę do interesów.

#majtczak #afera #wykop #a1 #logikarozowychpaskow
WykopX - Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia ...

źródło: temp_file3696014398011129698

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
1,7 miliona złotych zarobione na spalonej żywcem trzyosobowej rodzinie. Trzeba przyznać, że mają głowę do interesów.


@WykopX: nie zarobione bo #!$%@? dostaną
  • Odpowiedz
@gerbilos: Troche za późno i nie mogę edytować, ale faktyczna żona to chyba Marlena, nie Sylwia. Czytając więcej info wpadłem na artykuł mówiący chyba o Pani Sylwii, którą internet cisnął myśląc że to ona jest żoną mordercy. Także jeśli Pani Sylwia z nami mirkuje to przepraszam, a mela na ryj Marlenie.
  • Odpowiedz
@WykopX: Czyli mówisz, że Sebastian Majtczak zabił 3 osoby na autostradzie, a teraz rodzina mordercy, która pomagała mu w ucieczce za granicę i prawdopodobnie do dziś przekazuje mu pieniądze na życie w Emiratach Arabskich teraz chce odszkodowania?
  • Odpowiedz
@Karton_bez_szkla: RODO mówi ci to coś? Myślisz że jak napiszesz do dziennika bydgoskiego, że w komentarzu użytkownik kielieckispodek3431x cię zwyzywał (co nawet może być zgodne z prawdą) i chcesz dane ip tego człowieka, to oni ci to wyślą? ( ͡º ͜ʖ͡º)

To sobie mogą w postępowaniu karnym przez policję/prokuraturę ustalać, a ci jak ustalą i uznają ze to się nie nadaje na postępowanie
  • Odpowiedz
@WykopX: To jest kolejna odsłona państwa z kartonu. W UK podaje się imię i nazwisko sprawcy oraz jego adres domowy a u nas chroni się złodziei, bandytów, morderców i innej maści typów spod ciemnej gwiazdy.
Ja osobiście zaczynam mieć coraz bardziej rewoltowe myśli - trzeba skończyć z dziadostwem w naszym państwie - przywrócić praworządność likwidując "wolne sądy" i wprowadzając sprawiedliwość obywatelską - jak w USA, ława przysięgłych - żeby zwykli
  • Odpowiedz
Ale to trzeba być podłym człowiekiem, żeby bronić śmiecia-mordercę co spalił żywcem trójkę ludzi. Mam nadzieję, że dojadą jego i jego rodzinkę posraną.
  • Odpowiedz