Wpis z mikrobloga

Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia "wszystkich numerów IP osób i danych osób logujących się na portalu, które ujawniały i udostępniały zdjęcia, które nie zostały opublikowane".

Nie wiem jak można udostępnić zdjecia, które nie zostaly opublikowane. No ale wszyscy wiemy, że zostaly opublikowane ( ͡º ͜ʖ͡º)...przez fotografa, który je robił.

- 500 000 zł od wykopu zadośćuczynienia dla żony Majtczaka
- 1 000 000 zł (milion zł) od wykopu dla firmy ojca Majtczaka

- 200 000 zł od jednego wykopka, który napisał, że żona Majtczaka jest "żoną mordercy"

1,7 miliona złotych zarobione na spalonej żywcem trzyosobowej rodzinie. Trzeba przyznać, że mają głowę do interesów.

#majtczak #afera #wykop #a1 #logikarozowychpaskow
WykopX - Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia ...

źródło: temp_file3696014398011129698

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@WykopX: SLAPP w wykonaniu jakiś wannabe polskich Rotschildów czy o co chodzi? Trzymam kciuki za Efekt Streisand i gniew społeczny, bo to na prawdę trzeba mieć tupet, prokuratora i mundurówke w kieszeni, żeby tak się zachowywać. #!$%@? cwaniaki bogole, ha tfu na ten bogolski ryj, to nie jest hejt, to opinia. To kpina ze współobywateli.
  • Odpowiedz
@WykopX Jak to jest z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa? To musi prokurator sam się tym zainteresować? Zastanawiam się, dlaczego nikt jeszcze nie zgłosił policjantów, którzy typa puścili?
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Rodzina ma bardzo wiele wspólnego z tym że koleś bardzo szybko, i bez problemów opuścił Polskę. Założę się że ma również bardzo dużo wspólnego z jego utrzymaniem w Dubaju. Dosłownie pomagają mu się ukrywać
  • Odpowiedz
@WykopX: Przyznaje, że broniłam tej baby kiedy, ktoś ją nazywał "morderczynią" bo jednak byłoby to niesprawiedliwe dla osób które, są tak nazywane mimo,iż nic nie zostało im udowodnione. Ale to co się teraz dzieje to już jest cyrk! Mam nadzieję, że wyrok, będzie sprawiedliwy i to ta paniusia zapłaci za wszystko.
  • Odpowiedz
Majtczaki pozywają wykop.pl


@WykopX: ciekawe na ile są świadomi, że mamy 2024 rok, a takie akcje, to nie straszenie jakiegoś drobnego przedsiębiorcy, który postanowił konkurować z zapatrzonym w siebie królem branży, tylko wsadzanie kija w mrowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz