Wpis z mikrobloga

zdradzę wam sekret, dlaczego faceci nie otrzymują komplementów.
otóż facet komplementuje wtedy, kiedy chce się z kimś r00chać.
dlatego kobiety wolą powiedzieć coś miłego innej kobiecie, bo wiedzą, że nie będzie sobie roić nic w głowie, niż facetowi, u którego aktywuje się zaraz neuron odpowiedzialny za r00chanie.
(nie wszystkim zapewne i generalizuję, ale sporej części i nigdy nie wiadomo na kogo się trafi)
dlatego też chłopy nie komplementują się nawzajem. bo komplement = r00chańsko, więc to gejowe.
pozdrawiam.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 31
  • Odpowiedz
@adrninistrator w sumie prawda. Klasyką było dodawanie że "bez pod tekstu" albo "ja nie gej, ale".
Mam wrażenie że jest teraz mniej tego trochę, i cywilizują się chuopy.

Chociaż i tak na zawsze w pamięci mi zostaje, jak jeden typ z pracy pytał się czy ja jakiś ciepły nie jestem, bo pytałem się o polecenie szczoteczki sonicznej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Co xD

Jak ktoś zasługuje to dość często komplementuje. Jeśli ktoś ma bardzo fajną fryzurę, która mi się podoba, jakieś ubranie lub perfum. Idąc tą teorią jestem turbo bi xD
  • Odpowiedz
dlatego też chłopy nie komplementują się nawzajem. bo komplement = r00chańsko,


@njdnsjdnjs: wiele razy chciałem powiedzieć koledze że ma fajne auto, perfumy, albo koszulkę, ale bałem się o swój odbyt i się powstrzymałem
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: nom tylko to jest samospełniająca się przepowiednia. Jak jakaś kobieta nagle po.dlugim okresie posuchy prawi mi komplement to niemal zawsze znaczylo to że uznała że jestem w jej oczach ruchable :) zarówno pochwała fryzury czy spodni (aha czyli tyłek obczajony) jak i skilla.
  • Odpowiedz