Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#seks

Różowe to jednak sadystyczne istoty!

Wczoraj na grillu były jakies gadki po wódzie o seksie i kumpel się wygadał, że on prawik jeszcze, i został rozgromiony przez różowe. Dosłownie #!$%@?ły z niego jakbyśmy byli w gimnazjum. Taka olka metr pięćdziesiąt płaska z tyłu i z przodu to najbardziej cisnęła z niego bekę a zawsze taka porządną udawała XD. W pewnym momencie drugi znajomy się #!$%@?ł i kazał im się przymknąć to zaczęły po nim jechać jakimiś tekstami że "pewnie też go żadna nie chce", ale on akurat to się naruchał w tym swoim passacie xD

To #!$%@? serio było ohydne, aż do teraz czuję żenade. Chłopaki co najwyżej rzucili jakimś tekstem typu "noo to przynajmniej do wenerologa chodzić nie musisz", a różowe yo dosłownie do spodu z typem jechały tylko dlatego że nie wkładał przyrodzenia w żadną różową XD, że jak on sobie poradzi w łóżku, albo przezywały go cnotka a potem trędowaty xD.

Najlepsze, że dziś również zero refleksji na trzeźwo, jedna go tam przeprosiła na messengerze ale chłop już chyba broken jest
  • 33
  • Odpowiedz
  • 1
@Kolarzino i tak już dość rzadko się spotykamy i omijanie jest samoistne, zresztą do mnie się nikt nie spruje o nic bo dostałby w mordę albo pocisk werbalny, nieważne czy kobieta czy facet.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rdzawo_brody98 czemu miałbyś się czuć gorszy? To nie jest matematyka, że musiałbyś poświęcic mnóstwo czasu i się czegoś nauczyć lub nadrobić. Zresztą, rozmawiałem kiedyś z kilkoma laskami (przy czym były po trzydziestce), i same przyznały, że gdyby mogły wymazać swojemu chłopu doświadczenie seksualne to chętnie by to zrobiły, żeby sobie go "wyszkolić" pod siebie.
  • Odpowiedz
@Damntrain: Przypomniała mi się podobna historia gdzieś po necie krążyła. Że synek-prawik w końcu łaskę znalazł. Teges szmeges i mają iść do łóżka. On jej powiedział że to jego pierwszy raz w sumie jest.
A ona się ubrała i wyszła. Twierdziła że nie będzie z prawiczkiem tego robić bo zasługuje na to by ją zaspokoić.

Nie pamiętam co z chłopakiem ale nie wierzę że przetrawił to na spokojnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zamanosuke: pewnie jest więcej takich historii xD ja jak byłem prawikiem to też były laski które właśnie tak z góry patrzyły i były negatywnie nastawione, ale były też takie które były mega podjarane na myśl że będą pierwsze a jedna to pamiętam że wręcz napierała na stosunek

ale takim hitem była historia gdzie brat koleżanki został rozprawiczony przez jej psiapsi, on miał wtedy może z 16 lat a ona z
  • Odpowiedz
ale takim hitem była historia gdzie brat koleżanki został rozprawiczony przez jej psiapsi, on miał wtedy może z 16 lat a ona z 24 i ona jej o tym otwarcie powiedziała, okrutna drama wynikła z tego tytułu bo ta koleżanka zaczęła tripować, że ona go wykorzystała itp XD


@Damntrain: O jakby laska jakaś rozprawiczyła mojego brata w wieku 15 lat sama mając 24 to bym chyba jej przywalił. Damn ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Zamanosuke: ja się nie odzywam bo miałem podobną sytuację z jakąś znajomą brata, natomiast nie skorzystałem (i dobrze, miała coś mocno z głową)

z drugiej strony, czy jest w tym coś takiego uber złego?
  • Odpowiedz
@Damntrain: Generalnie ludzkość przyjęła wiek inicjacji z pewnego jakiegoś powodu. Przyjęło się żeby nie dopuszczać do takich sytuacji z racji nieukształtowanej psychiki ludzkiej w wieku 15 lat.
Z drugiej strony hormony są dość jednoznaczne w tej kwestii.

Trudny temat. Sam miałem fantazje na ten temat w wieku nastoletnim i gdyby taka dziewczyna się napatoczyła to bym skorzystał bez dwóch zdań. Pytanie czy to byłoby dobre? Nikt nie zna i nie
  • Odpowiedz