Wpis z mikrobloga

Dziewczyny prośba, jak nie macie wysportowanego ciala, ladnych ksztaltow i brak nadwagi, to nie noście dżinsowych krótkich spodenek pokazujących obwisle posladki i nogi z ceclulitem… :( Ja wiem, reeee gorąco. Ale to nawet chłodne nie jest, bo za grube i nieprzewiewne absolutnie. Źle to wygląda, mówię Wam, zwłaszcza jak #p0lka 30 lat założy... Chce sie wymiotowac…

#modadamska #prosba #pdk
  • 34
  • Odpowiedz
grube baby w legginsach


@Zazeraxim: to jest sposób Chińczyków na dobijanie nas. Celowo produkują takie rzeczy w rozmiarze XXXXXL Kolejny front wojny hybrydowej z zachodem
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: na bliskim wschodzie gdzie regularnie mają 40 stopni wszyscy zakryci od stóp do głów i jakoś nie umierają. Potem płacz bo gorąco albo rak skóry. Wystawianie skóry bezpośrednio na słońce zajebisty pomysł na tropikalny upał
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: pięknie ukazana wykopkowa toksyczność. Widać dlaczego tutaj wszystkich boli słowo incel xD Ten sam wpis tylko o mężczyznach miał kilkanaście plusów i dziesiątki komentarzy, w których atakowano twórcę wpisu za to że nikogo nie obchodzi co kto nosi itd. Dobra robota, ale wykopki i tak nie będą tego rozumieć i nadal będą myśleć, że brak dziewczyny, czy nawet to że nigdy nie trzymali za rękę to wina "głupich bab"
  • Odpowiedz
@Jerryjeremi mysle, ze obiektywnie to nie powinno obchodzic dwoch stron jak kto wyglada czy nosi, ale jest jedno ale :) Kobiety wykorzystuja ta wolnosc ubioru/wygladu jako zielone swiatlo do calkowitego braku limitow pod kazdym wzgledem, mysla, ze wszystko im wolno i sa bezwstydne.

Obnazanie ciala, niezaleznie od wagi/ksztaltow? Tak, bo jestem body positive i wyzwolona.

Brak higieny? Jasne, przeciez nikt nie ma prawa nic powiedziec.
  • Odpowiedz