Wpis z mikrobloga

Dziewczyny prośba, jak nie macie wysportowanego ciala, ladnych ksztaltow i brak nadwagi, to nie noście dżinsowych krótkich spodenek pokazujących obwisle posladki i nogi z ceclulitem… :( Ja wiem, reeee gorąco. Ale to nawet chłodne nie jest, bo za grube i nieprzewiewne absolutnie. Źle to wygląda, mówię Wam, zwłaszcza jak #p0lka 30 lat założy... Chce sie wymiotowac…

#modadamska #prosba #pdk
  • 31
  • Odpowiedz
@Zazeraxim: od różowej się dowiedziałem, ze ulane łaski xxl nie maja wyboru i nie są wystawnie kulić innych spodni pod swój rozmiar. Ze legginsy to najprostsze rozwiązanie, bo większość Marek odzieżowych szyje pod wychudzone łaski w rozmiarze xS.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto
Dokładnie, ponieważ to w końcu dziewczęta i kobiety najbardziej przejmują się wyglądem, uwielbiają się stroić, malować, tuszować etc.
Zaś normalny facet nosi to co chce i gówno go obchodzi co inni sobie gadają i myślą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Niech każdy nosi co chce. Tylko niech się nie dziwi, że jego/jej wygląd jest oceniany.
Naprawdę, ciężko odwrócić wzrok od czegoś nieprzyjemnego? Mnie obrzydzają otyli jedzący w fastfoodach, no ale po prostu patrzę na mojego towarzysza, na kanapkę, na stół, na młode dupeczki 3 stoły obok, a nie umartwiam się liczeniem fałd randoma, którego nawet nie zamierzam poznać.
  • Odpowiedz