Wpis z mikrobloga

@oficjalne_konto: no że jak ci kamień #!$%@? to ci się reflektor nie porysuje. Ale to jest idiotyczne imho - teraz te reflektory są pancerne, do tego ta folia ci się będzie bardziej rysować/#!$%@?ć niż sam reflektro co spowoduje że stracisz bardziej na widoczności, do tego może to się przegrzewać a na koniec po paru latach folia się zawinie i się odlepi od ciepła.

Ja mam oklejony przód auta, ale bez
  • Odpowiedz
@pyszniarz @sberatel @Summer92 dobra, no to nie będę oklejał reflektorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki Mirki, właśnie nie chcę robić debilizmów

Z oklejaniem maski, zderzaka nieco inaczej: koszt idzie w tysiące... Więc w tym segmencie sobie odpuszczę takie rzeczy, tym bardziej, że auto za te 4 lata chciałbym zbyć.

Pytanie czy może coś innego zrobić po zakupie nowego auta? Zabezpieczenie podwozia? Jakaś powłoka hydrofobowa na
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: Jak będziesz odświeżał regularnie - to tak, efekty są duże i długoterminowe, szczególnie w myciu, syf ci się nie będzie dolepiać do auta. Z woskiem natomiast musisz pamiętać żeby na myjkach ciśnienowych z daleka lać wodę - bo inaczej zedrze ci wosk ciśnienie wody.
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: IMHO - jak myjesz auto ręcznie to wosk będzie lepszy, jak myjesz na myjkach to ceramika.
Jeżeli chodzi o efekty to są bardzo podobne do siebie. Poprostu warstwa ochronna na lakierze.
Dla mnie główna różnica to to że ceramiki nie zedrzesz na myjce ręcznej, a wosk już tak.
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: ja robię wszystko w Kuro w krk, nigdy nie spotkałem osoby żeby była nie zadowolona.
Czy polecam - nie wiem, drogo se tam liczą.
Nie patrzyłbym na cene, tylko raczej na opinie w góglu i z polecenia znjomych.
ja dałem 1800 3 lata temu
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: Skoro auto planujesz trzymać 4 lata, to odpuść sobie folie (chyba ze robisz 20tys km rocznie jako szybkie trasy). U mnie w studio za całościowe zabezpieczenie auta tj. lakier, felgi, szyby, tworzywa, impregnacja wnętrza to koszt 3000zł
  • Odpowiedz