Wpis z mikrobloga

@Kadet20: Później będzie płacz jak ktoś w akcie desperacji poczęstuje puszka kiełbasą z pinezkami czy innym specjałem. Tacy ludzie nie potrafią żyć w społeczeństwie i narażają innych na utratę życia i zdrowia i powinni mieć zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt. Szkoda, że urzędnicy nie są tak ambitni, jak np. ci z ZUS-u gdy przeglądali czy ktoś będąc na L4 nie pojechał na wakacje.
  • Odpowiedz
@Kadet20 #!$%@? sam się zajmuję trenowaniem psów, mam licencję etc ale w niektórych wypadkach jestem w stanie zrozumieć tę kiełbasę z trutką że strachu, u mojej ciocii był agresywny dog argentyński puszczany luzem, atakował zagryzł psa etc. Ktoś go kiedyś po prostu przejechał autem, a świadków "nie było"
  • Odpowiedz
@Kadet20: Ogólnie to ciekawa sytuacja jest. Bywam w różnych krajach i faktycznie w parkach widuję takie psy, że są bez smyczy, ale idą przy nodze i kompletnie na nikogo nie zwracają uwagi. Nic - inny pies, inny człowiek, nawet jakiś, co się gapi i cieszy do psa (np. ja xD) pies kompletnie zero reakcji. Właściciel pokazuje psu, że tu może machnąć kółeczko i pies zaczyna biec, dalej na nic nie
  • Odpowiedz