Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm #prezydent #andrzejduda #duda #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #pytanie
Mnie cały czas strasznie ciekawi, czy Prezydent Andrzej Duda jest naprawdę tak bardzo oddany partii, czy po prostu haki na niego są tak grube że musi tańczyć jak mu zagrają? Jeszcze rozumiem podczas pierwszej kadencji, ale przy drugiej?
Chłop mógł odbudować swoją pozycję, wypadał dość dobrze na początku wojny na Ukrainie, mógł stać się "faktycznie" niezależny i odciąć się od tych wszystkich pisowskich krętaczy, a on co? Dalej swoje, dalej przytulony do Kaczyńskiego i całego PiSu, który otwarcie nim gardzi. Zresztą, mam wrażenie że nim gardzi nawet własna żona i córka. Miałem przez chwilę wrażenie że faktycznie się odetnie, bo może chce coś dalej robić po prezydenturze na większą skalę, a tak to co, będzie mówił swoje opinie w Radiu Maryja i Republice i tyle? Opinie które poza wąskim gronem wyznawców wszyscy mają gdzieś? Czy to po prostu megalomania, w którą popadł widząc że stał się "kimś"?
Serio, Andrzej Duda to zagadkowy gość i chciałbym kiedyś poznać prawdę.

O co chodzi z Prezydentem Andrzejem Dudą?

  • MAJĄ NA NIEGO TAKIE HAKI ŻE MUSI BYĆ POSŁUSZNY 40.2% (49)
  • KOCHA PARTIĘ I JEST JEJ CAŁKOWICIE ODDANY 15.6% (19)
  • ŻYJE W BAŃCE SWOJEJ NIEOMYLNOŚCI I WSPANIAŁOŚCI 44.3% (54)

Oddanych głosów: 122

Krs90 - #polityka #sejm #prezydent #andrzejduda #duda #bekazpisu #bekazprawakow #4kon...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach