Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Macie jakieś pro tipy jeśli chodzi o dziewczyny na #tinder i pewne zależności albo jak najlepiej trafić? Tak z pamięci to:

- Kiedyś było sporo asystentek stomatologicznych
- Potem było sporo studentek wychowania przedszkolnego -> z tymi najczęściej udawało mi się spotkać -> logiczne że w pracy nie mają dostępu do mężczyzn z racji zawodu -> jednak wadą było to że same chciały mieć dzieci i pytały o to od początku
- Korpobiurwy -> chyba najgorsze, zbyt duże ego jak na korposzczura 4k na miesiąc
- Lekarki/Prawniczki -> nie spotkałem ale na wykopie stanowczo odradzali

#podrywajzwykopem #tfwnogf #badoo #przegryw #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
- Kiedyś było sporo asystentek stomatologicznych


Pracuję z jedną taką. W sumie spoko, ale jako kandydatka na partnerkę - chyab nie.

- Potem było sporo studentek wychowania przedszkolnego -> z tymi najczęściej udawało mi się spotkać -> logiczne że w pracy nie mają dostępu do mężczyzn z racji zawodu -> jednak wadą było to że same chciały mieć dzieci i pytały o to od początku


Jak
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie no, dużo jest też korpo 10-15k+ easy, i to ma na myśli ledwie juniorki, ale te bardziej ogarnięte, z dwoma kierunkami, angielskim i jeszcze drugim językiem itp. robiące dla korpo level Arasaka ;-)

Ale z nikim o trzeba coś pogadać, na tematy ze stron Foreign Affairs, a nie filmików z żółtymi napisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@mistejk: Bo tinder to nie jest miejsce od zawierania życiowych relacji. Mam masę znajomych w swoim otoczeniu. I większość ich tinderowych związków to toksyczne gowno. Albo papierowe obietnice które nie trzymają 6 miesięcy. Procent ludzi mających trwałe relacje z tindera jest marginalny
  • Odpowiedz