Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #tinder #takaprawda #polska #warszawa #seks

Mieszkam w Warszawie i wracam często późno z zajęć tanecznych i widzę co dzieje się na mieście.

Polska staje się Tajlandią, albo Kubą Europy. Tyle powiem, bo wiadomo o co chodzi.

Strach wiązać się z Polką. Może udawać taką ułożoną, pragnącą stabilizacji, a została wcześniej wyroochana przez tabun chłopów z krajów trzeciego świata,. Ja bym nie chciał jeść kanapki zrobionej przez taką kobietę, a co dopiero jakaś forma aktywności seksualnej.

PS Bez przedstawienia aktualnych badań to w życiu bym nawet nie chciał pocałować Polki.
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@pamareum: ja dopiero teraz się uświadamiam i dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie warto poświęcać się dla tego kraju, na przykład w razie wojny, bo dla kogo? Dla tego koorestwa?
  • Odpowiedz
Ja bym nie chciał jeść kanapki zrobionej przez taką kobietę, a co dopiero jakaś forma aktywności seksualnej


@Kopytnik_1: no to świetnie pasujesz do społeczeństwa, bo one też nie chcą żebyś jadł kanapki, które robią, a co dopiero uprawiał z nimi seks.
  • Odpowiedz
Znajoma miała koleżankę która wychodziła do klubu zaliczyć latino. Jak jakiś się podobał to sama podchodziła, taniec , drinki i do hotelu. Po kilku latach takiego życia właśnie związała się z miłym francuzem który pokochał jej dziecko jak swoje.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Zgadzam się. Też często chodzę/jeżdzę rowerem po centrum Warszawy i widzę z kim p0lki się prowadzają. I nie, nie są to odosobnione przypadki. Jak komuś się wydaje że to tylko "garstka" to proponuję tu przyjechać i zobaczyć na własne oczy.
  • Odpowiedz
normalne kobiety unikną creepa który je będzie o badania pytał xD


@AlienFromWenus: takie "normalne" kobiety jak ty będą miały AIDS bo o nie nie spytają i twoja "normalność" wyginie XD
Wyginięcia jej zresztą życzę, szkoda że musi być w takim stylu bo wiadomo że zdania nie zmienisz.
  • Odpowiedz