Wpis z mikrobloga

Niestety, moja firma wraca do pracy biurowej z #hybryda #pracait i jestem coraz częściej wysyłana w delegację na Zana do #lublin.
Od moich kolegów słyszałam, że #parking pod Media jest już płatny, a na LSM konkretny remont i zabrane miejsca parkingów. Mój pracodawca nie zapewnia miejsc #parkowanie, bo wie, że w it #programowanie jest kryzys i może ludzie nie odchodzą już tak łatwo.
Gdzie znajdę jakiś dziki parking w tej okolicy? Może być nawet nielegal, byle blisko ZUSu.
  • 10
  • Odpowiedz
@Lyca3_geti41: może jakby pracodawca po ogłoszeniu powrotu do biura dostał wypowiedzenia od połowy programistów to zastanowiłby się gdzie jest w tym sens? Niby chodzi o kontrolę pracowników - ale umówmy się szczerze, czy jak ludzie siedzą w biurze to ktoś chodzi i cały czas patrzy co robią? Są przecież narzędzia do rozliczania z konkretnych zadań i czy ktoś siedzi w #!$%@? biurze czy na Kajmanach nikogo to nie powinno interesować.
  • Odpowiedz
@Reretos: tak, wiem, każdego programistę można zastąpić skończoną liczbą studentów. No to jak się jest zwykłym klepaczem kodu, co się w zasadzie wiele nie różni od fizola noszącego cegły na budowie, do zastąpienia w miesiąc to albo się przekwalifikujemy szybciutko na coś bardziej poszukiwanego albo dupa cicho i zapierdzielać do biura robić na Janusza złodzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdzie znajdę jakiś dziki parking w tej okolicy? Może być nawet nielegal, byle blisko ZUSu.


@Lyca3_geti41: W promieniu 30m widzę 7 parkingów, normalnych,
Co jest z Wami nie tak?!
  • Odpowiedz
@Lyca3_geti41: faraona i te okolice komendy, idzie coś tam znaleźć a daleko nie jest
Generalnie to osiedlowe uliczki ale tam jest loteria bo raz idzie szybko znaleźć a czasami można szukać 30min
  • Odpowiedz