Wpis z mikrobloga

#polityka
W 2020 głosowałem na Bosaka w pierwszej turze (w drugiej na Trzaskowskiego), byłem wyborcą #konfederacja (jak ktoś nie wierzy, to niech sprawdzi moje wpisy 2019/2020).

Dzięki Braunowi i jego odklejeniu zacząłem się interesować bardziej polityką niż tylko wpisami Bosaka i Mentzena z Facebooka, no i znaleziskami z głównej.
Jeszcze wtedy nie byłem przy wiedzy, że to partia prorosyjska (albo uważałem to jako manipulacje, sam już nie pamiętam).

W tym poście chodzi mi tylko o jedno, ważne pytanie do wyborców Konfederacji w 2024 roku:

Jak można głosować, kochając swój kraj na partię, która sieje rosyjską propagandę i łączy się z nazistowską partią AfD, gdzie ich członkowie są dumni z nazistowskiej armii, popierają w pełni Rosję i chcą odzyskania naszych tenerów?

W głowie mi się nie mieści, że dalej są troglodyci co na nich głosują.

#ukraina #rosja #bekazprawakow #neuropa #wybory #bekazkonfederacji #bekazpisu
d4wid - #polityka 
W 2020 głosowałem na Bosaka w pierwszej turze (w drugiej na Trzask...

źródło: hitlerowskaszuria

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • 1
Gdybyś się interesował polityką to byś wiedział że to obecna partia rządząca zarówno w Polsce jak i Niemczech prowadziły politykę mocno prorosyjską, która doprowadziła do wybuchu obecnej wojny na Ukrainie.


@Mezomorfix: XD

i jeszcze "fajnopolaczek"
idealny przykład przegrywa z głównej, co myśli, że
d4wid - >Gdybyś się interesował polityką to byś wiedział że to obecna partia rządząca...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: Wybacz ton tego komentarza ale kurcze, przecież sam na nich głosowałeś więc co taki zdziwiony jesteś xD? Korwin i wszystkie partie z nim związane powtarzają ruską propagandę od lat więc nie jest to nowe zjawisko. Korwin już ujawnił tych polskich snajperów z majdanu?


Myślę, że przeciętny wyborca Konfy głosuje na niuch z takich samych powodów z jakich Ty głosowałeś. Fajnie, że się zreflektowałeś z wiekiem ale dla mnie to
  • Odpowiedz
  • 0
Nadal nie jesteś, tylko teraz dotyczy to języka polskiego.

Uważasz że użyty zwrot brzmi bardziej uczenie, czy elegancko, czy o co chodzi?

Nie możesz po prostu napisać, że czegoś nie wiedziałeś?

Odpowiedz


@power_bank: serio przysrałeś się do postu o powiązaniu konfiarzy z nazistami do użytych słów?XD
ja #!$%@?, autysta moment
  • Odpowiedz
  • 0
Ale przecież powiedziałem, że wystarczy wskazać lepszą alternatywę. Nie takie proste, co XD


@Janusz_Jubicz: KO jest bardziej lepszą alternatywą niż kacapska partia lub pisowcy.
  • Odpowiedz
@d4wid:
Coraz mniej ludzi myśli XX-wiecznymi kategoriami nazizmu, komunizmu, obronności, obcych szpiegów itp...
Ludzi w pierwszej kolejności interesuje bezpieczeństwo na ulicach, ceny energii, ceny mieszkań, możliwość (koszty) założenia rodziny.
Europejski establishment od kilku lat nie chce nic zrobić aby zatrzymać galopujący chaos i zubożanie obywateli.
Chociaż wstrzymać czy rozłożyć w czasie kilka projektów "ekologicznych", unormować migrację, zracjonalizować socjal, ulepszyć prawo mieszkaniowe.
A potem nagle płacz że Le Pen czy AfD
  • Odpowiedz
@d4wid: w pewnym wieku zrozumiesz, że ludzie pchający się do polityki robią to wyłącznie z powodu chęci zarobienia pieniędzy nieosiągalnych dla nich w innych miejscach. Wszystko inne to tylko droga, akurat jak przykładowy Bosak startował opłacało się być w LPR bo gdzie indziej były zbyt długie kolejki to trafił tam, jakieś Gasiuki Pichowicze trafiły do Petru, Siemoniaki do Platformy, Misiewicze do Pisu itd to nie ma nic wspólnego z ich
  • Odpowiedz
jak się nie interesowało za bardzo polityką to można było, przeczytaj jeszcze raz mój post.


@d4wid: Przeczytałem Twój post tylko polityką to trzeba było się bardzo mocno nie interesować a wręcz zamykać oczy widząc niektóre newsy. Napisałeś, że wiedzę czerpałeś z Wykopu a nawet tutaj wiele osób ostrzegało o tym środowisku i na pewno widziałeś takie wpisy. Wystarczyło choć raz, ten jeden raz zweryfikować informację; i to mnie przeraża w
  • Odpowiedz
@d4wid

Uważaj stałeś się niechcianym elementem dla Mentzenvolk, bo zaczales używać krytycznego myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W 2020 głosowałem na Bosaka w pierwszej turze (w drugiej na Trzaskowskiego), byłem wyborcą #konfederacja (jak ktoś nie wierzy, to niech sprawdzi moje wpisy 2019/2020).


@d4wid: no to teraz śmiało możesz obserwować kolejne pokolenie, które wejdą w to gówno, a o Tobie powiedzą że jesteś botem Tuska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czemuztak: Dlatego nie namawia się nikogo, żeby na kogoś głosował. Co Ty, ryzykujesz swoją reputacją na rzecz jakiegoś polityka? Sama namówiłam kogoś znajomego, żeby poszedł na ostatnie wybory parlamentarne i ten ktoś zgodził się i nawet zapytał na kogo ma zagłosować. Powiedziałam, że z czystym sercem to ja mogą doradzić na kogo NIE głosować, bo nie będę ręczyć za żadnego polityka i że prawda jest taka, że póki co to
  • Odpowiedz