Wpis z mikrobloga

#polityka
W 2020 głosowałem na Bosaka w pierwszej turze (w drugiej na Trzaskowskiego), byłem wyborcą #konfederacja (jak ktoś nie wierzy, to niech sprawdzi moje wpisy 2019/2020).

Dzięki Braunowi i jego odklejeniu zacząłem się interesować bardziej polityką niż tylko wpisami Bosaka i Mentzena z Facebooka, no i znaleziskami z głównej.
Jeszcze wtedy nie byłem przy wiedzy, że to partia prorosyjska (albo uważałem to jako manipulacje, sam już nie pamiętam).

W tym poście chodzi mi tylko o jedno, ważne pytanie do wyborców Konfederacji w 2024 roku:

Jak można głosować, kochając swój kraj na partię, która sieje rosyjską propagandę i łączy się z nazistowską partią AfD, gdzie ich członkowie są dumni z nazistowskiej armii, popierają w pełni Rosję i chcą odzyskania naszych tenerów?

W głowie mi się nie mieści, że dalej są troglodyci co na nich głosują.

#ukraina #rosja #bekazprawakow #neuropa #wybory #bekazkonfederacji #bekazpisu
d4wid - #polityka 
W 2020 głosowałem na Bosaka w pierwszej turze (w drugiej na Trzask...

źródło: hitlerowskaszuria

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@d4wid: Przecież Konfa też jest nazistowska więc wszystko się zgadza :D A tak serio. AfD przez ostatnie lata się troche ucywilizował. Większość tych wpisów odnosi się do byłych członków sprzed wielu lat. Natomiast to, że niemieckie partie są prorosyjskie to akurat nic nowego. Tylko czemu to akurat teraz zaczęło przeszkadzać? No i część twojego wpisu to zwykłe kłamstwa.
  • Odpowiedz
@d4wid: Ja też w prezydenckich głosowałem na Bosaka, jeszcze jak debil namawiałem znajomych. Po wybuchu wojny maski spadły, a teraz ludzie którym zachwalałem Bosaka, patrzą na mnie jak na idiotę gdy mówię, że to są antypolskie onuce. Co zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@d4wid:

Jak można głosować, kochając swój kraj na partię, która sieje rosyjską propagandę i łączy się z nazistowską partią AfD, gdzie ich członkowie są dumni z nazistowskiej armii, popierają w pełni Rosję i chcą odzyskania naszych tenerów?


Wystarczy, że nie ma nic lepszego, a nie ma się na tyle #!$%@?, żeby nie iść głosować. Zawsze jak zadaje się takim pytanie, jak nie Konfa to co, to zapada niezręczna cisza albo
  • Odpowiedz
@czemuztak: Mnie rozbawił Sośnierz, który w akcie buntu przeciw pro-rosyjskiej postawie Konfederacji w 2022 wyszedł z tej partii wraz z Dziamborem i Kuleszą: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolno%C5%9Bciowcy

Ale po krótkim buncie musiał przyznać, że z "informatyka" po teologii kolportującego gazetki taki przedsiębiorca, jak z koziej dupy trąbka i wybłagał Konfę, żeby przyjęli go z powrotem. Biedakowi zabrakło 49 głosów, żeby wrócić do sejmu na ciepłą posadkę posła.
Ale z głodu raczej nie umrze,
  • Odpowiedz
  • 8
Wystarczy, że nie ma nic lepszego, a nie ma się na tyle #!$%@?, żeby nie iść głosować. Zawsze jak zadaje się takim pytanie, jak nie Konfa to co, to zapada niezręczna cisza albo sugeruje się głosowanie na KO xD


Ja na I turę prezydenckich nie idę, a na drugą przeciw KO (czyli niestety na 99% PiS), no chyba, że PiS wystawi Morawieckiego czy kogoś podobnego - wtedy nie idę. W parlamentarnych pewnie
  • Odpowiedz
@d4wid to proste, wypytujesz w robocie kto na kogo i już wiesz na ile kogo wykorzystać - konfiarza jak ruchniesz w dupe na kasie i powiesz mu ZAUSZ WŁASNOM FIRME LEWAKU - to sie zesra ze szczęścia na 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak można głosować, kochając swój kraj na partię, która sieje rosyjską propagandę i łączy się z nazistowską partią AfD, gdzie ich członkowie są dumni z nazistowskiej armii, popierają w pełni Rosję i chcą odzyskania naszych tenerów?


@d4wid: Wybacz ton tego komentarza ale kurcze, przecież sam na nich głosowałeś więc co taki zdziwiony jesteś xD? Korwin i wszystkie partie z nim związane powtarzają ruską propagandę od lat więc nie jest to
  • Odpowiedz
Gdybyś się interesował polityką to byś wiedział że to obecna partia rządząca zarówno w Polsce jak i Niemczech prowadziły politykę mocno prorosyjską, która doprowadziła do wybuchu obecnej wojny na Ukrainie.


@Mezomorfix: Większego idiotyzmu nie czytałem już dawno xD Co było takiego mocno prorosyjskiego w działaniach tych partii?

Z wyzywaniem od troglodytów przypominasz mi mojego znajomego fajnopolaczka, który w wieku 28 lat jest na utrzymaniu matki, ale studiuje już chyba trzecią
  • Odpowiedz
Jak można głosować, kochając swój kraj na partię, która sieje rosyjską propagandę i łączy się z nazistowską partią AfD, gdzie ich członkowie są dumni z nazistowskiej armii, popierają w pełni Rosję i chcą odzyskania naszych tenerów?


@d4wid: Starzy ludzie też głosują na pis mimo setek afer, rekordowych podwyżek wszystkiego, nowych danin i podatków. Starzy ludzie nie potrafią mysleć racjonalnie i wyciągać wniosków. Jarek im mówi w telewizorku, że jest dobrze
  • Odpowiedz
Jeszcze wtedy nie byłem przy wiedzy


@d4wid:
Nadal nie jesteś, tylko teraz dotyczy to języka polskiego.
Uważasz że użyty zwrot brzmi bardziej uczenie, czy elegancko, czy o co chodzi?
Nie możesz po prostu napisać, że czegoś nie wiedziałeś?
  • Odpowiedz