Wpis z mikrobloga

Planuję zakup nowego telefonu. Do tej pory kupowałem zawsze telefony z serii Xiaomi Redmi Note i byłem zadowolony. Obecnie stwierdziłem, że może warto kupić coś z wyższej półki i zastanawiam się nad iPhonem 15, natomiast nie ukrywam, że cena dość spora. W związku z tym pytanie czy iPhone jest naprawdę warty swojej ceny, czy płacimy głównie za logo? Co takiego ma iPhone że jest tak ceniony i uważany za najlepszy? Naprawdę jest taki wydajny?

#iphone #telefony #ios #android #kiciochpyta #smartfon #pytanie

Czy warto kupić iPhone?

  • Tak 45.9% (90)
  • Nie 54.1% (106)

Oddanych głosów: 196

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lopezox: Generalnie wiesz, że są jeszcze flagowe modele na androidzie a nie tylko tanie Xiaomi i od razu iphone i nic więcej?? Może Pixel od Googla.
  • Odpowiedz
@lopezox u mnie w rodzinie od zawsze są iphony. Wolimy system iOS, wszystko działa dobrze i to latami. Każdy jeden telefon przechodzi 4 cykle życia. Ojciec dostaje służbowy na dwa lata, on dostaje nowy, a stary trafia do siostry. Siostra katuje go kolejne dwa lata, po czym czterolatek trafia do matki. Na tym etapie najczęściej ojciec wymienia w nim baterie na nową. Matka go katuje kolejne dwa lata, a w wieku
  • Odpowiedz
@gomjeden

@lopezox: po pierwsze Android dominuje na rynku, więc siłą rzeczy więcej malware powstaje na "zielonego robocika"


W USA popularniejsze są iPhone'y. To znaczy, że tam jest więcej malware na niż na Androida?
  • Odpowiedz
@lopezox jeśli nie masz Maca, iTunes itd. tzn. całego ekosystemu, to nie warto.

Spróbuj zrobić najprostszą rzecz: przesłać plik z iPhone na komputer z Windowsem xD
  • Odpowiedz
@lopezox nie da rady, nie rozpoznaje tego jako dysk USB. Jeśli nie masz iTunes (a musisz mieć konto, żeby się zalogować) to kombinuj dalej.
  • Odpowiedz
@lopezox: nie wiem czy ktos pisał ale jeśli korzystałeś z ekranu 120hz to przecież nie wrócisz wizualnie do 60hz a dopiero iphone pro ma 120
  • Odpowiedz
@xiv7: ajfobniarze nie widzą tej różnicy. A przynajmniej nie widzieli póki żaden iphone nie obsługiwał 120Hz. Wprowadzili to do Pro i Pro Maxó to nagle zobaczyli i żyć się bez tego już nie da.
Na chwilę obecną jeszcze posiadacze podstawowych iphonów się zarzekają, że nie widzą różnicy. I chyba prędko nie zobaczą bo apple nie garnie się wprowadzić 120hz do podstawowych modeli. Za tanie są. No i odejdzie jedna z
  • Odpowiedz
@Bardak: sam myślałem o iphonie z tymi coraz mniejszymi cenami bo w miarę dobrze mi się używa macbooka, ale to 60hz to masakra jak na zwykłym xiaomi przyzwyczaiłem się do 120hz a iphone pro jest dosyć drogi jak na telefon, ponoć dopiero w przyszłym roku, czyli nie teraz 16, ale dopiero iphone 17 standardowy ma mieć 120hz
  • Odpowiedz