Wpis z mikrobloga

@meemphis11 i tak się futbol w g---o zmienia żeby w półfinale turnieju o wyniku decydowała obcierka z d--y. Już bym wolał żeby karnych w ogóle nie było, a kto umarł ten nie żyje jak w rugby niż żeby drukarz z gwizdkiem r----------ł całe show
  • Odpowiedz
@meemphis11: panie, przecież to klasyczna nakładka. Kane był pierwszy przy piłce, trafił ją a Holender zagrał nierozważnie.

Tu nawet kontrowersji nie ma, film z tej sytuacji może być używany jako materiał szkoleniowy dla sędziów
  • Odpowiedz
@meemphis11: Wszyscy eskperci w studiu przecież mówią że był karny :) Przecież oni nie mogą się mylić :)
Jak tam był karny to Polska powinna wskoczyć na miejsce Holandii...tam był co najwyżej rzut wolny pośredni....ale pan piłkarz Żewłakow jest super...
  • Odpowiedz
@meemphis11: przecież to klasyczna nakładka. Jak bym się miał #!$%@? o coś to bardziej bym rozmawiał o tym że sędzia nie dał w końcówce oczywistego rożnego dla Holandii a potem odgwizdał faul widmo w ataku dwukrotnie oddając piłkę za darmo Anglii która minutę później strzeliła bramke. Gdyby nie te dwa karygodne błędy sędziego mecz pewnie ułożył by się zupełnie inaczej. Jestem zażenowany poziomem sędziowania na tym euro.
  • Odpowiedz
nie wiem co Ci mam odpisać - bo takie są przepisy? Przecież to podręcznikowa nakładka, Kane był pierwszy przy piłce.


@music_has_the_right_to_children: To. Ja bardzo bym sobie życzył odpadnięcia Anglików, ale uczciwie należy przyznać, że z Holandią awansowali zasłużenie bez poważnych błędów sędziowskich.
  • Odpowiedz