Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BeeTrain
BeeTrain

BeeTrain

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1695
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 1690
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 07.06.2026, 20:53:20
  • 1
#orange Podpisałem umowę z Orange na internet 1GB/s światłowód. Wziąłem też Smart WiFi Box, ponieważ nie mam możliowści przewiercić się przez scianę więc Funbox 7 połączyłem z Smart WiFi Boxem który mam w drugim pokoju i z niego mam Ethernet do kompa. Speed test pokazuje mi średnio 180-200mb/s. Czy można coś poustawiać żeby ta prędkość była wyższa? Odległość od Funboxa do repeatera WiFi to jakieś 3m i między nimi ściana
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
07.06.2026, 21:31:44 via Wykop
  • 0
@Catmmando: W Funboxie mam ustawioną wspólną konfigurację dla 2.4 i 5.0 Ghz, jak mogę sprawdzić z jaką częstotliwością połączył się WiFi Box?
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
07.06.2026, 21:44:28 via Wykop
  • 0
Hmmm ciekawe, smart wifi box jest połączony z Funboxem na 5.0, ale nazwę komputera pokazuje mi jakby była połączona po 2.4
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
08.06.2026, 04:47:35 via Wykop
  • 1
@Catmmando: Nie powinno to mieć znaczenia w teorii skoro od tego WiFi Boxa ciągnę internet do PC przez kabel Ethernet
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
08.06.2026, 10:06:27 via Wykop
  • 0
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, że Box który teoretycznie jest większym sprzętem i powinien mieć lepsze anteny niż smartphone nie radzi sobie z jedną scianą, gdzie na telefonie łapie mi prawie max tego ile Funbox przekazuje czyli 1Gbp/s
  • Odpowiedz
vorky
vorky
27.05.2026, 20:54:55
  • 2
Jest grubo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #ligakonferencji #crystalpalace #rayovallecano
vorky - Jest grubo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #ligakonferencji #crystalpa...

źródło: replay 2026-05-27 22-54-07-861

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 27.05.2026, 20:55:29 via Wykop
  • 2
@vorky: foookin
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
25.05.2026, 08:31:05
  • 6
Manuel Neuer z Kamilem Grabarą - polska wersja zdjęcia Messiego z Yamalem

#mecz #pilkanozna #heheszki #reprezentacja
Coxex - Manuel Neuer z Kamilem Grabarą - polska wersja zdjęcia Messiego z Yamalem

#m...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 26.05.2026, 21:27:06 via Android
  • 0
@Coxex: to mikro cypek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 23:16:18
  • 0
#primemma Ogłosili jakąś walkę dzisiaj która będzie na Fame 32? Czy nie było nic?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
09.05.2026, 23:19:34 via Wykop
  • 0
@LewCyzud: jak to? gala przecież będzie 9 albo 9,5 / 10, PPV sprzedane TOP i w ogóle XD
  • Odpowiedz
bt-team
bt-team
bt-team
09.05.2026, 23:11:42
  • 1
#primemma po tych prelimsach wchodzi główna karta?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 23:14:19 via Wykop
  • 0
@bt-team: gdzie KFC mozna obejrzeć? na strumyku nie działa
  • Odpowiedz
Chemical_Brother
Chemical_Brother
09.05.2026, 22:52:17
  • 2
#primemma w nazwie mma, 90% walk to zdymany boks.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:53:49 via Wykop
  • 0
@Chemical_Brother: Juz od dawna nie mają MMA w nazwie,, teraz jest FAME
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 23:02:26 via Wykop
  • 0
@Chemical_Brother: Fame Bedge moze być
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 23:01:30
  • 3
#primemma FAME musicie zorganizować Kizo vs Arab 2 bo chyba stracili miano najlepszej walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asmobot
Asmobot
Asmobot
09.05.2026, 23:03:43 via Wykop
  • 1
@BeeTrain: Zelmer vs Walduś
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:43:01
  • 4
#primemma Czekaj k---a co? XD Turniej w boksie, reszta walk w boksie, tylko jedna w K-1 a oni 2 walki przed koncem dają ring? XDDDDD Dopiero InPost z zamówieniem z AliExpresss przyjechał czy o co chodzi?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
09.05.2026, 22:43:59 via Wykop
  • 0
@BeeTrain: #i---------------------y ?
  • Odpowiedz
bartek-pl
bartek-pl
bartek-pl
09.05.2026, 22:45:13 via Wykop
  • 5
@BeeTrain: cała gala i wszystkie walki będą powtórzone bo jarosz zapomniał dopisać to do regulaminu i wszyscy musieli podpisać podczas rzucania krążkiem
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:33:15
  • 3
#primemma K---a, jest pół godziny po północy a oni takie g---o dają? Niech se zrobią to na zapleczu albo poza halą najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugzer
bugzer
09.05.2026, 22:30:09
  • 1
#primemma czemu poprzedni strumykarze niegdy nie pokazywali famemma a ci cisna jak tylko moga zeby pokazac cala gale od A do Z? xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:31:03 via Wykop
  • 0
@bugzer: Może z reklam zarabiają w c--j
  • Odpowiedz
ElMurano
ElMurano
09.05.2026, 22:22:44
  • 1
Czemu mam prywatne zaspamowane prosbami o linka? XD ktos zrobil troll akcje, że niby mam linka do restreama? Jesli tak to nawet propsuje za te smieszna akcje XD Musze rozczarowac tych co chca lestlima, nie ogladam tej gowno gali tylko jakies filmiki na yt w ogole nie zwiazane z frikami i co jakis czas wchodze na wypok wiec niestety nie mam zadnego linka tak to normalnie bym przekazal na priv tym wszystkim
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:23:24 via Wykop
  • 1
@ElMurano: Nie kłam, przecież mi podesłałeś linka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:06:41
  • 5
#primemma Ciekawe kto taki mądry wymyślił żeby dać 2 rundy wiedząc że trzeba wyłonić wygranego xD To nie prawdziwy boks gdzie może być remis w walce, to tak jakby w siatkówce grali 4 sety zamiast 5 XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
09.05.2026, 22:11:09 via Wykop
  • 0
@majkelo92: A masz dogrywki w boksie w walce o pas? XDD Dziecko...
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
09.05.2026, 22:21:02 via Wykop
  • 0
@majkelo92: Przykład?
  • Odpowiedz
Kakarot_Z
Kakarot_Z
09.05.2026, 22:01:32
  • 1
#primemma dajcie znać co i jak, bo przeniosłem się na wardely vs dubois
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:04:52 via Wykop
  • 0
@Kakarot_Z: a gdzie leci?
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:07:21 via Wykop
  • 0
@Kakarot_Z: oczywiscie chodzi mi o "legalne" źródło a nie DAZYN XD
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 22:01:52
  • 2
#primemma Odsunęli kalosza czy będzie sędziował coś? Przepraszam ugułem że tak powiedziałem całe te, nie chce stracić 20% wypłaty za maj :(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
09.05.2026, 22:05:29 via Wykop
  • 0
@bartek-pl: Nie oglądałem wszystkich walk, wybacz
  • Odpowiedz
BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 09.05.2026, 21:30:12
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain
Autor
09.05.2026, 21:40:07 via Wykop
  • 0
No i wszystko....wyjaśnione, dzieki
BeeTrain - No i wszystko....wyjaśnione, dzieki

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
25.04.2026, 19:52:51
  • 0
#primemma
Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest, że typ z raszei nie boi się pokazywać swojej mordy na restreamie?xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeeTrain
BeeTrain
BeeTrain 25.04.2026, 19:55:57 via Android
  • 0
@Ralphs: jak on YT ogląda xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.09.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking