Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @SlepyBazant. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że Nylaa Aksar Min Oud będzie zajebiście pachniał i dostanę masę komplementów. Kupowałem Nylaa Aksar Min Oud po 40 zł od Lucjana... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone perfumy (odlewkę MAB Ganymede bądź niecały fllakon Essential Parfum Bois Imperial). Wydałem łącznie 200 zł, aby było na zapas skoro tak zachwalał i dostał masę komplementów... Jestem na ten moment ponad 200 zł w plecy, a dodatkowo to okropnie śmierdzi i niestety ma dobre parametry... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
PS. sprzedam 5 flakonów Nylaa Aksar Min Oud 100 ml, jeden bez dwóch psików. dołączam zdjęcie kartoników tego gunwa
#perfumy #oszukaniprzezbazanta
loopie96 - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @SlepyBaza...

źródło: obraz_2024-07-10_213505460

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 2
@darek-jg: nie jestem handlarzem ale niestety muszę odbić swoje straty pieniężne i moralne, także 100 zł za flakon, w gratisie mogę dorzucić transport, wyślę gołębie pocztowe aby dostarczyły pakunek, bo przez te wydarzenia nie jestem w stanie zaufać dostawie organizowanej przez bażanty
  • Odpowiedz
@loopie96: cena niezła jak za tak komplementowany i niedostępny obecnie zapach ale na gołębie niestety nie mogę się zgodzić bo to niehumanitarne i potem obrońcy zwierząt mogli by nas ścigać za zmuszanie do zbyt ciężkiej pracy
  • Odpowiedz