Wpis z mikrobloga

@donalejd: co to był za idiotyczny pomysł, żeby zrobić system ale nie wspierać lub zachęcać devów do pisania aplikacji pod to? Po co komu dzisiaj smartfon, na którym nie ma topowych aplikacji komunikacyjnych? Nawet korzystanie z YT opierało się na jakimś zastępniku nieoficjalnym, a nie prawdziwej aplikacji od googla. System miał fajny layout, ale poza tym był bezużyteczny.
  • Odpowiedz
pamiętam, że tam system nie zjadał baterii w jeden dzień, tylko spokojnie telefon wytrzymywał kilka dni


@Ranger: no wytrzymywał kilka dni, bo tam nie było nic sensownego co mogłoby tą baterię zjadać. równie dobrze można się spuszczać nad wytrzymałą baterią w nokii 3310.
  • Odpowiedz
wytrzymywał kilka dni, bo tam nie było nic sensownego co mogłoby tą baterię zjadać


@czescmampytanie: a co we współczesnych telefonach jest tak zajebistego, że czysty system nie wytrzymuje jednego dnia? Jakie funkcje tak odmieniają moje życie, że warto dla nich ciągle się podpinać do prądu? Że jadąc do szpitala w południe nie masz pewności, że będziesz w stanie komunikować się ze światem wieczorem, bo zostało Ci tylko 50% baterii?
  • Odpowiedz
a co we współczesnych telefonach jest tak zajebistego, że czysty system nie wytrzymuje jednego dnia?


fajna bzdura. oczywiście ze wytrzymuje.

Jakie funkcje tak odmieniają moje życie


@Ranger: ty jesteś bordo więc domyślam się, że poza możliwością zadzwonienia do matki to więcej ci do szczęścia nie trzeba. niestety jak widzisz wyżej, ludzie mają też inne potrzeby komunikacyjno-rozrywkowe.
  • Odpowiedz
@donalejd: fantastyczny system? Tam jedynie UI był w miarę spoko ale UX to już leżał… Mialem przenieść kontakty z lumii na androida. Szukam więc po słowach kluczowych „kontakty”, „eksport” z desperacji nawet szukałem „książka adresowa” ale nic takiego nie ma w ustawieniach. Okazało się, że tam nazywało się to „migracja danych teleadresowych” no bardziej nieintuicyjnej nazwy bym nie wymyślił xd
  • Odpowiedz