Wpis z mikrobloga

@Agent007cm

oni celują z takim chamskim, anty-edukacyjnym i anty-etatowym przekazem do odpowiedniej grupy docelowej, to wszystko jest odpowiednio skrojone tak, by dotrzeć do ludzi najbardziej podatnych na ich mlm-owe #!$%@?


Czyli właśnie do ludzi bez szkoły czy studiów ;)
  • Odpowiedz
@Aldehyd_Glutarowy: przypomina mi to moich znajomych którzy śmiali się ze mnie kiedy zaczynałem studia a oni startowali z jakimiś własnymi życzeniowymi pomysłami.

"Po gówno idziesz na te studia Kanion, ja to nawet nie robię matury tylko czekam na 18 i jade do Warszawy na barmana zarabiać 6k na rękę (wtedy to było dużo)"
No i tak 7 lat później nie wyciągam może niewiadomo ile ale na spokojnie ponad 2/2.5x więcej
  • Odpowiedz
ale to nie zmienia faktu ze absolutna wiekszosc ludzi bedzie cie z automatu miala za jakiegos wykolejenca albo debila, jak nie bedziesz ich mial w wieku powiedzmy 30 lat


@Agent007cm: w jakim ty świecie żyjesz? xD z jednej skrajności w skrajność. Siedzę w pracy z samymi magistrami i każdy ma w dupie czy ktoś inny ma studia, a połowa z nich uważa że w sumie #!$%@? im to dało. Nikt
  • Odpowiedz
Są studia i st0dia.


@Nowystaryziel: Kek, nie, no chyba że jakaś gównonautyka na KUL.

No i tak 7 lat później nie wyciągam może niewiadomo ile ale na spokojnie ponad 2/2.5x więcej niż oni na magazynach z częściami bo ich życzeniowe plany nie
  • Odpowiedz
"Po gówno idziesz na te studia Kanion, ja to nawet nie robię matury tylko czekam na 18 i jade do Warszawy na barmana zarabiać 6k na rękę (wtedy to było dużo)"


@jamajskikanion: Ostatnio slyszalem komentarz od jednego goscia u barbera, ktory zalil sie, ze pracuje juz dlugo w gastro. Zarobki fajne bo 10k na lape wpada, ale co z tego jak masz #!$%@? sen od pracy zmianowej i nie mozesz
  • Odpowiedz