Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam taką dalszą kuzynkę, niewielki mamy kontakt, no ale wiadomo od wielu wielu lat mam ją w znajomych na facebooku - coś tam "raz na rok" pisaliśmy.
Od 17-18 roku życia ona miała stałego chłopaka. W tym czasie praktycznie nic nie dodawała na facebooka, a fotkę profilową miała tak skromną jak najskromniejsza szara myszka.
Niedawno skończyła 20 lat i rozstała się z chłopakiem. I nagle.. cyk.. fotka profilowa na facebooku jak u najbardziej popularnych modelek z instagrama czyli bardzo mocny makijaż, seksowny strój, seksowna poza i... powiększone usta. Szok, na początku jej nie poznałem, ale ok, zawsze była ładna więc niech korzysta.
Ale co mnie zaskoczyło:
Dosłownie od momentu zmiany tej fotki profilowej ona codziennie dodaje po 50 nowych znajomych (facetów w podobnym wieku czyli 20-25, z jej miasta i okolic). Dosłownie codziennie przybywa jej po około 50 nowych znajomych chłopaków.
Jak przez ostatnie parę lat gdy była ze swoim chłopakiem to miała np.500 znajomych i to przez wiele lat się nie zmieniało (a przynajmniej nie aż tak widocznie, więc nie zwróciłbym uwagi), to nagle po rozstaniu z tym chłopakiem w ciągu tygodnia ma +350 nowych znajomych (samych facetów).
Jak to działa? Domyślam się że to oni ją dodają a ona tylko akceptuje, ale jakim cudem nagle ona im się wyświetla? Czy facebook ma jakąś opcję do szukania kobiet jak tinder? po wieku i miejscowości może? Nie znam się na tym, a jestem mocno ciekawy o co w tym chodzi?
Bo chyba samo ustawienie statusu "wolna" i nowej fotki raczej by nie sprawiło że nagle ją dodało do znajomych 350 nowych facetów?

#niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #podrywajzwykopem #facebook



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz