Wpis z mikrobloga

#perfumy
Kupiłem w ciemno Club de Nuit Intense Man EDP.
Nie mam jakiegoś super wyrobionego nosa, rozumiem ten zapach, w jakiś sposób mi się podoba.... ale czy tylko mi się kojarzy z lekko podpitym wujkiem... palącym papierosa... w skórzanej kurtce? xD Po 30-40 minutach już jest lepiej, ale pierwsze wrażenie to taki mocny, ciepły, pieprzny, "czerwony" perfum raczej z dolnej półki (ten świeży grejpfrut/cytryna ratuje sytuację w CDNIM) który kiedyś się kupowało w prezencie, jak się szło na imieniny z rodzicami do wujka :)
Nie wiem czy się nadaje dla facetów poniżej 50 roku życia, ja mam 37 i czuję się.... zdominowany? żeby nie powiedzieć "zmolestowany" :)
Mam spotkanie o 17, psiknę ze 3-4 razy i zobaczę jak się ułoży.

  • 12
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Ja go nie mogłem zdzierżyć na początku mojej przygody z tym tagiem .Nie przywiązuj się do tego co jest polecane,jak się nie podoba to nie noś . Tak samo polecany jest Beach Hut który dla mnie jest nienoszalny.
Jest tyle zapachów które są świetne i prawdopodobnie będziesz miał większą frajdę z ich noszenia. Aventus jest dużo lepszy ,ale jego parametry nie powalają delikatnie mówiąc.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mkkr: @cohontes @Pietruchoowy Po paru godzinach już jest dobrze i chyba się polubimy :) Na początku po prostu trochę się wystraszyłem, że na w popołudniowym lipcowym słońcu stanie się nieznośny, ale na mojej skórze ładnie się ułożył. Druga sprawa to to, że przez ostatnie 3 lata używałem praktycznie tylko jednego zapachu, który poznałem (i zakochałem się od razu ( ʖ̯) ) dzięki
  • Odpowiedz
  • 0
@Omniscient: Tak jest. Myślę że są mocno niedocenione, chociaż wiem, że parę osób na tagu je uwielbia. Są śliczne, pięknie skomponowane, eleganckie, ale też moim zdaniem niebanalne. Z tego co czytałem nie jest to hit sprzedażowy i raczej nie ma co liczyć na choćby wersję EDP, która być może polepszyłaby nieco performance. Chociaż może wszystko jest okej, po prostu ja nie czuję ich na skórze po 6-8h, ale na ubraniu
  • Odpowiedz