Wpis z mikrobloga

@Metylo: Każdy marzy o pałacu w willowej dzielnicy przy metrze. Najlepiej ze służbą co by to ogarniała, krytym basenem, salą kinową, lądowiskiem na helikopter.

A pewnie wklejasz to badanie by się pocieszyć, że szeregowiec na zadupiu lepszy od klitki w bloku. Bo taki wybór raczej większość ma.
  • Odpowiedz
mówi się że szeregowiec to problemy jak w bloku, a koszty jak w domu...


@Karton_ze_szklem: no najlepiej prywatyzowac zyski, nacjonalizowac straty. Jak ludzie w domkach zaczna placic podatki adekwatne do obciazenia jakie generuja spoleczenstwu. To jestem za tym, zeby kazdy robil sobie co chce.
  • Odpowiedz
@Metylo: to, że ktoś chce nie znaczy że może ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już widzę tych wszystkich ludzi, którzy wyprowadzą się na wieś/przedmieścia, a potem będą szukali pracy, której tam nie ma xD Popyt kreują realne wymagania, a nie marzenia.
  • Odpowiedz
przecież ludzie kupują mieszkania bo muszą, bo na nic innego ich nie stać. Jakbyś dał ludziom do wyboru mieszkanie 50m2 w centrum czy dom 120m2 na obrzeżach miasta to każdy by wybrał dom.


@zeszyt-w-kratke: biore mieszkanie zawsze i wszędzie, and wheres your god now?
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: No właśnie kilka lat temu była rzecz bardzo dziwna, otóż domy pod miastem kosztowały nieporównywalnie taniej niż mieszkania w mieście. Ja kupiłem pod Wrocławiem (jakieś 15km od rynku jest) za 400k, ok 100m2. W tym czasie na rynku wtórnym za tą samą cenę (czyli 400k) widziałem 40m2, albo 80m2 jakieś 12km od rynku na samych obrzeżach jeśli chodziło o mieszkania.
  • Odpowiedz